قوانین و مقررات سوراو

قوانین و مقررات سوراو

فروشگاه سوراو تلاش می کند تا شما خرید موفق و رضایت بخشی داشته باشید. رضایت از خرید برای تیم سوراو بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل است فروشگاه سوراو از مشاوران دلسوز و آموزش دیده استفاده می کند تا شما خرید مطمئن و نتیجه بخشی را داشته باشید. رضایت 100 درصدی برای هیچ فروشگاهی امکان پذیر نیست و قوانین و مقررات شفاف به فروشگاه و شما کمک می کند تا در قالب اصولی مشخص شده که در پایین این صفحه ذکر شده است توافقی را داشته باشیم.

ثبت نام و خرید در فروشگاه سوراو به منزله پذیرش قوانین و مقررات سوراو است.

1- ثبت سفارش:

سفارشات خود را می توانید به دو طریق در سایت ثبت کنید. می توانید سفارشات را از طریق سایت ثبت کنید و هم میتوانید از مشاورین کمک بگیرید تا سفارش را برای شما (بصورت کارت به کارت) در سایت ثبت کنند. مطمن شوید سفارش شما حتما در سایت ثبت گردد تا قابل پیگیری باشد و مراحل سفارش از طریق پیامک به شما اطلاع داده شود. پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را خودتان در سایت ثبت کنید و برای ثبت آن می توانید راهنمای ویدئویی ثبت سفارش را در صفحه راهنمای خرید مشاهده کنید. همچنین نحوه پرداخت وجه را نیز از صفحه روش های پرداخت مشاهده کنید.

2- ارسال سفارش:

سوراو متعهد است سفارش شما را در اولین روز بعد از سفارش تحویل مراکز پستی دهد تا سریعتر به مقصد برسد. تاخیر در ارسال سفارشات توسط مراکز پستی هیچ مسئولیتی را متوجه فروشگاه نمی کند. توضیحات کامل را در صفحه روش ارسال کالا  مشاهده کنید.

3- تحویل سفارش:

در حال ویرایش ....

4- تاریخ انقضای محصول؟

توضیحات را در صفحه نحوه بررسی تاریخ انقضای برندهای خارجی مشاهده کنید.

5- پلمپ نبودن برخی محصولات؟

توضیحات را در صفحه پلمپ محصولات خارجی مشاهده کنید.

6- مرجوعی سفارش؟

توضیحات را در صفحه راهنمای مرجوعی سفارش مشاهده کنید.