سوالی دارید؟

پرسش‌های متداول:

 

سوالات متداولی که بسیاری از مشتریانمان از ما پرسیده اند. پیشنهاد میکنم شما هم پرسش و پاسخ های ذیل را بخوانید تا با کیفیت محصولات سوراو بیشتر آشنا شوید.

 

1- چطوری از اورجینال بودن محصولات سوراو اطمینان حاصل کنیم؟

پاسخ:
ما خودمون رو به صداقت و کیفیت در محصولاتی که به مشتریان عرضه می‌کنیم مقید می دونیم. موفقیت امروز سوراو و جایگاهی که در بین شرکت‌ها و پیچ ها و وب سایت های دیگر دارد به خاطر صداقت در کار و توجه بسیار زیاد به اورجینال بودن محصولاتمان است.

ما با مشتری هایمان رو راست هستیم و محصولات اورجینال را از خود کشورهای سازنده محصول وارد می کنیم. هیچ وقت از ترکیه و دوبی و کشورهای همسایه محصولات کپی و یا تحت لیسانس را به جای محصولات اورجینال به مشتری هایمان نمی فروشیم.

رضایت شما بعنوان مصرف کننده محصولات سوارو برای ما با ارزش است. جهت اطمینان بیشتر به صفحه رضایت مشتریان مراجعه کنید تا نظرات مشتریان قبلی ما را مشاهده کنید. این نظرات باعث خواهد شد شما بیشتر به فروشگاه سوراو اطمینان کنید.

 

2-  فرق بین محصولات اورجینال و بازار مشترک در چیست؟

پاسخ:

محصولات اورجینال به محصولاتی گفته میشه که خود کشور سازنده محصول اون رو تولید کنه. البته این را باید بدونیم که محصولات اورجینال در اصل به محصولاتی گفته میشه که تمام قواعد و قوانین و فرمولاسیون محصولات در آن رعایت شده باشد. همچنین بالاترین حد استانداردهای ممکن شرکت و محصول را اعمال کرده باشد.

وقتی میگیم محصول اورجینال نیست یعنی کیفیت و استاندارد محصول به حدی نیست که در حد “رضایت بخش” باشد. متأسفانه در کشورهای جهان سوم برای اینکه یک محصول برای شرکت به صرفه تولید شود و سود بیشتری داشته باشد، شرکت های کپی کننده، این محصولات را با کیفیتی خیلی پایین‌تر از استاندارد حداقل برای محصول در نظر می گیرند. این کار باعث میشه که رضایت مشتری از کیفیت محصول بسیار پایین بیاد.

متأسفانه استفاده از محصولات تحت لیسانس باعث میشه که به سلامت و زیبایی شما آسیب برسه. پس محصولات فیک مطمئناً برای زیبایی و سلامت شما مضر هستند.

بسیاری از خانم های خوش سلیقه که کیفیت را در اولویت خود می دانند، استفاده از محصولات اورجینال را به محصولات تحت لیسانس ترجیح می‌دهند.

 

۳- آیا امکان رزرو محصولات وجود دارد؟ لطفا شرایط آن را ذکر کنید.

پاسخ:
با توجه به اینکه تمام محصولاتی که ما وارد می‌کنیم از خارج کشور هست. در صورت اتمام موجودی مدت 20 تا 30 زمان میبره محصولات مجدداً شارژ بشن. برای اینکه مشتری های ما از پشتوانه محصولات ما مطمئن باشند قسمت رزرو محصولات را راه اندازی کردیم. این بخش مشتری ها با پرداخت قسمتی از وجه محصول، آن را رزرو کرده تا بعد از شارژ محصول بتوانیم آن محصولات را به دست مشتریان رزرو کننده برسونیم.

مزایای رزرو محصول  این است که شاید ما بتوانیم محصولات را در بازه های زمانی تخفیفی در کشورهای اروپایی و کانادایی خرید کنیم تا محصول با قیمتی مناسب تر به مشتریان برسد.
برای این منظور می توانید صفحه مربوط به رزرو را کلیک نمایید و محصول مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

بخش رزرو محصول در حال طراحی است.

 

۴- نحوه همکاری کردن با سوراو چگونه است؟

پاسخ:
شرایط همکاری با سوراو به این ترتیب است که شما باید در استان یا شهر خودتان از طریق پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام فروش خود را داشته باشند و از ما سود خود را به صورت مستقیم دریافت خواهید کرد. برای توضیحات بیشتر با شماره 4432-5661 – 044 | 444-5619 – 0933 تماس بگیرید.

 

۵- تفاوت قیمت محصولات اورجینال و بازار مشترک در چه چیزی است؟

پاسخ:
یکی از سوالات بسیار رایج در خصوص تفاوت قیمت محصولات اورجینال و بازار مشترک است.

فرض کنید یک محصولی که ساخت کشور انگلیس می باشد با محصولی که در دبی و ترکیه عرضه می شود چه تفاوتی در قیمت خواهند داشت.؟

این محصولات بر اساس کیفیتی که در کشور خود درست می شوند دارای قیمت ثابتی می باشد. برای مثال اگر برند لورآل یک محصول را در سایت خودش عرضه کند این اعلام شده قیمت پایه فروش به کل دنیا می باشد. شما وقتی که از این برند این محصول را خریداری کردید ۱۳ درصد مالیات محصول از شما گرفته می‌شود. شما باید هزینه ارسال محصولات + مالیات 13 درصد محصول را به قیمت اعلام شده اضافه کنید. تا قیمت نهایی محصول به دست آید. و سود فروشنده نیز بنا به سلیقه خودش تعیین می شود.

حال قیمت پایه اکثر محصولات برند در دنیا کاملاً معلوم می باشد و ثابت است. حتی اگر در برخی از ماه های سال جشنواره های تخفیفی برگزار شود نمیتوان بیشتر از 2 محصول را خریداری کرد. زیرا محدودیت خرید برای افراد وجود دارد.

مثال واضح تفاوت قیمت محصولات اورجینال و بازار مشترک:

یک کرم برند استی لادر در سایت اصلی برند با قیمت ۴۴ دلار فروش می رسد. حال چطور در بعضی از جاهای ایران ۲۰ دلار به فروش میرسد؟ یا در دبی و ترکیه با قیمت ارزان‌تر این محصولات عرضه می‌شود!  همانطور که گفتیم برای محاسبه قیمت اصلی محصولات، باید 44 دلار را + ۱۳ درصد مالیات کرده + هزینه ارسال تا = 48 دلار می شود. ولی در ایران این قیمت خیلی پایین تر از این مبلغ داده می‌شود!؟ حتی در بعضی از کشورهای همسایه ایران بعضی از برندها را به صورت “های کپی” یا کپی برابر اصل درست می کند. که این موضوع حتی مشکلاتی برای کشورهای اروپایی به وجود آورده و کیفیت محصول و رضایت مشتری نسبت به آن برند را به حداقل خود رسانده است. و خیلی‌ها خود برند را مقصر این موضوع می داند و از واقعیت “های کپی” خبر ندارند.

پس همیشه هوشیار باشیم اگر محصولی را به اسم اورجینال می‌گیریم باید از فروشگاهی معتبر نظیر سوراو که واردات مستقیم انجام میدهد و قابل اطمینان باشد و سابقه فعالیت نیز داشته باشد.

 

۶- نحوه مشاوره گرفتن محصولات چگونه است؟

پاسخ:
برای انتخاب دقیق محصول، مشاوره تخصصی یکی از اصول برای انتخاب طلایی شما می باشد. شما لازم نیست آزمون و خطا انجام ندادید دهید. بهترین انتخاب مشاوره گرفتن است که هم سرمایه و پول تان هدر نرود و تجربه بسیار شیرینی نیز از خرید خود داشته باشید.

 

صفحه راهنمای مشاوره:

مشاوره تخصصی و رایگان محصولات آرایشی، بهداشتی، مو

0