پرسش‌های متداول:

 

سوالات متداولی که برای بیشتر کاربران محترم ابهام بوده و قبلا پرسیده شده است.

شاید برای شما هم مفید باشد.

 

۱- چطوری از اورجینال بودن محصولات سوراو اطمینان حاصل کنیم؟

پاسخ:
ما خودمون رو به صداقت و کیفیت در محصولاتی که به شما مشتریان عرضه می‌کنیم مقید می دونیم. موفقیت امروز سوراو و جایگاهی که در بین شرکت‌ها و پیچ ها و وب سایت های دیگر دارد به خاطر صداقت در کار و توجه بسیار زیاد به اورجینال بودن محصولاتمان است. برای اطمینان بیشتر نظر صوتی خانم داربر رو با هم بشنویم:

تیم سوراو با مشتری رو راست است و محصولات اورجینال را از خود کشورهای سازنده محصول وارد می کند. و محصولات “های کپی” (محصولات کپی یا تحت لیسانس) از ترکیه و دوبی و کشورهای همسایه را به جای محصولات اورجینال به مشتری هایمان نمی فروشیم.

 

 

۲- فرق بین محصولات اورجینال و “های کپی”(بازار مشترک) در چیست؟

پاسخ:

محصولات اورجینال: به محصولاتی گفته میشه که خود کشور سازنده محصول اون رو تولید کنه. البته این را باید بدونیم که محصولات اورجینال در اصل به محصولاتی گفته میشه که تمام قواعد و قوانین و فرمولاسیون محصولات در آن رعایت شده باشد. همچنین بالاترین حد استانداردهای ممکن شرکت و محصول را اعمال کرده باشد.

محصولات غیر اورجینال: وقتی میگیم محصول اورجینال نیست یعنی کیفیت و استاندارد محصول به حدی نیست که در حد “رضایت بخش” باشد. متأسفانه محصولات “های کپی” برای اینکه برای شرکت های تحت لیسانس به صرفه تولید شود و سود بیشتری داشته باشد، این محصولات را با کیفیتی خیلی پایین‌تر از استاندارد برای محصول در نظر می گیرند. نظر خانم احمدی از قم در خصوص تفاوت محصولات اورجینال و شرکتی مفید است:

متأسفانه استفاده از محصولات تحت لیسانس باعث میشه که به سلامت و زیبایی شما آسیب برسه. پس محصولات فیک مطمئناً برای زیبایی و سلامت شما مضر هستند.

 

 

۳- آیا امکان رزرو محصولات وجود دارد؟ لطفا شرایط آن را ذکر کنید.

پاسخ:
با توجه به اینکه تمام محصولات را از خارج کشور وارد می کنیم، در صورت اتمام موجودی مدت ۲۰ تا ۳۰ روز زمان میبره تا محصولات مجدداً شارژ بشن. برای اینکه مشتری های ما از پشتوانه محصولات ما مطمئن باشند قسمت رزرو محصولات را راه اندازی کردیم.

مزایای رزرو محصول این است که شاید ما بتوانیم محصولات را در بازه های زمانی تخفیفی در کشورهای اروپایی و کانادایی خرید کنیم تا محصول با قیمتی مناسب تر به مشتریان برسد.
برای این منظور می توانید تماس بگیرید (۰۹۳۳۴۴۴۵۶۱۹)، هم مشاوره میدیم و هم امکان رزرو محصول پیشنهادی شما رو بررسی می کنیم.

بخش رزرو محصول در آینده بصورت سیستمی فعال می شود.

 

 

۴- نحوه همکاری کردن با سوراو چگونه است؟

پاسخ:
شرط همکاری: ابتدا شما باید در استان یا شهر خودتان از طریق پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام فروش خود را داشته باشید و در صورت فروش هر محصول سود خود را به صورت مستقیم دریافت خواهید کرد. برای توضیحات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۴۴۴۵۶۱۹ تماس بگیرید.

 

 

۵- تفاوت قیمت محصولات اورجینال و بازار مشترک در چه چیزی است؟

پاسخ:
محصولی که ساخت کشور انگلیس است با محصولی که در دبی و ترکیه عرضه می شود چه تفاوتی در قیمت خواهند داشت؟

این محصولات بر اساس کیفیتی که در کشور خود تولید می شوند دارای قیمت ثابتی می باشد.

برای مثال اگر برند لورآل قیمت محصولی را در سایت خودش مشخص کند، این قیمت پایه فروش به کل دنیا می باشد. شما وقتی از این برند محصول را خریداری کنید ۱۳ درصد مالیات نیز از شما گرفته می‌شود. شما باید هزینه ارسال محصولات + مالیات ۱۳ درصد محصول + قیمت محصول را حساب کنید تا قیمت نهایی محصول به دست آید.

حال قیمت پایه اکثر محصولات برند در دنیا کاملاً معلوم و ثابت است. حتی اگر در برخی از ماه های سال جشنواره های تخفیفی برگزار شود نمیتوان بیشتر از ۲ محصول را خریداری کرد. زیرا محدودیت خرید برای افراد وجود دارد.

مثال واضح تر تفاوت قیمت محصولات اورجینال و بازار مشترک:

یک کرم برند استی لادر در وب سایت رسمی برند با قیمت ۴۴ دلار فروش می رسد. حال چطور در برخی از فروشگاه های ایران ۲۰ دلار به فروش میرسد؟

همانطور که گفتیم برای محاسبه قیمت اصلی محصولات، باید ۴۴ دلار را + ۱۳ درصد مالیات کرده + هزینه ارسال کرده و ۴۸ دلار می شود. ولی در ایران این قیمت خیلی پایین تر از این مبلغ داده می‌شود!؟

دلیلش این است که در برخی از کشورهای همسایه ایران بعضی از برندها را به صورت “های کپی” یا کپی برابر اصل تولید می کند.

این موضوع حتی مشکلاتی برای کشورهای اروپایی و کانادایی به وجود آورده است و کیفیت محصول و رضایت مشتری نسبت به آن برند را کم کرده است. پس مواظب باشیم اگر محصولی را به اسم اورجینال خرید می کنیم باید از فروشگاهی معتبر که وارد کننده مستقیم است خریداری کنیم.

 

 

۶- نحوه مشاوره گرفتن محصولات چگونه است؟

پاسخ:
برای انتخاب دقیق محصول، مشاوره تخصصی می تواند انتخاب طلایی برای شما باشد. شما لازم نیست آزمون و خطا انجام دهید. بهترین انتخاب مشاوره تخصصی سوراو است که هم سرمایه و پول تان هدر نمی رود و تجربه بسیار شیرینی نیز از خرید خواهید داشت. نظر خانم شکیب را از مشاوره سوراو با هم بشنویم:

کالاهایی که دیده اید

خمیر دندان پمپی کولگیت سفید کننده روزانه مدل Colgate Max White | حجم ۱۰۰ میل