درباره ما

 

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. فروشگاه سوراو متعلق به آقای سالار اسمعیلی با کد ملی ۲۸۸۹۸۵۶۰۴۶ و کد پستی ۵۹۶۱۷۱۶۹۳۵ می باشد. و سایت سوراو دارای نماد اعتماد الکترونیک تک ستاره است.

 

درباره فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی سوراو:

مهر ماه سال ۱۳۹۰ بود در یک شهر مرزی (شهری کوچک که تنها ۱۲ کیلومتر با مرز عراق فاصله دارد). به این فکر افتادم که فروشنده محصولات آرایشی و بهداشتی باشم. رشته تحصیلی ام کارشناسی آزمایشگاه بود و تا حدودی با محصولات آرایشی و بهداشتی آشنایی داشتم. مغازه ای اجاره کردم و به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی پرداختم. به مدت دو سال محصولات را از داخل شهر و شهرهای مرزی اطراف می خریدیم و می فروختیم!

سال ۹۲ بود با کمک دوستم که برنامه نویس بود اولین سایتم رو زدم و فروش اینترنتی را شروع کردم ولی انتظار سایتی فراتر و محصولاتی عالی تر داشتم.

دایره ذهنیم را گسترده تر کردم و به فکر فروش محصولات اصل آرایشی و بهداشتی افتادم. این اطمینان را داشتم که خیلی از مردم دنبال محصولات با کیفیت و اورجینال هستند. و کیفیت محصولات برایشان از پول بالاتر است.

به مرور برندهای معتبر جهانی در حوزه آرایشی و بهداشتی را شناختم و کسب و کارم را رونق دادم. اینطور بود که سوراو را بعنوان برندی معتبر در حوزه آرایشی و بهداشتی در ذهن مشتریانم تثبیت کردم.

سال ۹۵ تا ۹۷ در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاکرام شروع بکار و فعالیت کردم و با مشتریان وفاداری در ارتباط بودم. هر خریداری که از محصولاتم استفاده می کرد به مشتری وفادارم تبدیل می شد و رضایت داشت. تا جایی که قادر به پاسخگویی به مشتریانم در اینستاگرام و تلگرام نبودم.

 

فعالیت مجدد سایت سوراو:

از تابستان سال ۹۸ با دوستم که برنامه نویس خبره ای شده بود دست به دست هم دادیم تا معتبرترین سایت آرایشی و بهداشتی را تأسیس کنیم. کار بسیار سختی بود و تلاش کردیم و نتیجه این شد که شما اکنون به عنوان سایت سوراو می بینید.

ما با پیشنهاد مشتریانمان سایت را فعال کردیم تا خرید راحتتری داشته باشند.فروشگاه اینترنتی سوراو، با محصولاتی بی نظیرش که محصولاتش را در هیچ جای ایران نمی توان پیدا کرد اکنون در دسترس شماست.

پالت سایه چشم رولوشن مدل CREATIVE VOL 1

افتخار سوراو در چیست؟

سوراو اکنون با افتخار اعلام می کند که معتبرترین برندهای جهان را در حوزه آرایشی و بهداشتی جمع آوری کرده است. محصولات سوراو بصورت مستقیم توسط تیم سوراو با همکاری بهترین بیوتی بلاگرها تامین می شوند.

هیچ شکی نسبت به اورجینال بودن محصولات نداشته باشید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که محصولاتی که در سایت سوراو سفارش می دهید “اصل” و “اورجینال شرکت سازنده”هستند.

اکثر برندها، محصولاتی “های کپی” یا درجه ۲ و تولید شده در دبی و ترکیه دارند که کیفیت آن ها به مراتب از محصولات اورجینال پایین تر است. محصولات سوراو مستقیم از کانادا، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی تامین می شوند.

پالت آرایشی دبالم مدل PIC PERF

مختصری درباره سوراو:

سوراو (واژه کوردی به معنی سرخاب) است، سوراو، فروشگاه تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال است. سوراو مفتخر است مجموعه کاملی از بهترین برندهای لوکس و مطرح دنیا را که به صورت مستقیم و بدون واسطه از کانادا، انگلیس و آلمان تامین می شوند را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه سوراو با تضمین و گارانتی صدرصد اورجینال به فروش می رسند. تجربه ی خرید از سوراو مانند این است که شما مستقیماً از فروشگاه ها و برندهای مطرح دنیا به صورت مستقیم خرید کنید.

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

از پیشنهادات و انتقاد ها در راستای خدمات بهتر استقبال میکنیم.

کمک نیاز دارید؟