سوالی دارید؟

روش‌های ارسال کالا از سایت سوراو:

 

ارسال از طریق پست پیشتاز:

محصولات سفارش داده شده از سایت سوراو از طریق شرکت پست پیشتاز به مقصد ارسال می گردند. در صورتی که سفارش محصولات زیاد باشد و یا بصورت تلفنی ثبت گردد سفارشات بسته به شهر محل سفارش تصمیم گیری خواهد شد.

سفارشات کالا یک روز بعد از سفارش به مقصد شما ارسال میگردند. برای مثال اگر شما ساعت 4 عصر سفارشتان را ثبت کنید تیم سوراو محصول شما را فردای آن روز قبل از ساعت 11 تحویل پست خواهد داد. شماره مرسوله به موبایل شما پیامک خواهد شد.

 

پست پیشتاز

 

همان طور که اطلاع دارید پست پیشتاز کالاها را تا 48 ساعت به مقصد ارسال میکند. اگر تأخیر در ارسال صورت پذیرد به شما اطلاع داده خواهد شد.

اگر تأخیر از طریق پست باشد کد پیگیری ارسال شده را میتوانید در سامانه رهگیری پست بزنید تا از وضعیت مرسوله اطلاع حاصل کنید.

 

 

ارسال فوری سفارشات تهران:

فعلاً امکان تحویل فوری در شهر تهران فراهم نیست و در آینده امکان سفارشات تهران بصورت فوری وجود خواهد داشت.

 

ارسال سفارشات تهران

هزینه ارسال محصولات در سوراو:

هزینه ارسال محصولات بسته به مسافت و وزن سفارش متغییر است.

در آینده نزدیک، سفارشات تهران را بصورت رایگان توسط شرکت وانت بار تهران برای شما ارسال خواهیم کرد. و این امر جهت راحتی و سهولت دریافت محصولات درب منزل خواهد بود.

vanetbaretehran.ir

 

پیگیری مرسولات:

در صورت اطلاع از فرایند ارسال کالا میتوانید به پروفایل خود مراجعه و از مراحل ارسال کالا اطلاع یابید، همچنین می توانید سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسولات

www.itemtracking.post.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0