روش‌های ارسال کالا از سایت سوراو

 

 

ارسال از طریق پست پیشتاز:

محصولات سفارش داده شده از سایت سوراو از طریق پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می گردند. در صورتی که سفارش عمده باشد، بسته به شهر محل سفارش تصمیم گیری خواهد شد.

 

سفارشات کالا یک روز بعد از سفارش به مقصد شما ارسال می گردند. برای مثال اگر شما ساعت ۴ عصر سفارشتان را ثبت کنید تیم سوراو محصول شما را فردای آن روز قبل از ساعت ۱۱ تحویل پست خواهد داد. شماره مرسوله به موبایل شما پیامک خواهد شد. (به دلیل عدم همکاری دفاتر پست، ارسال کد پیگیری مرسوله توسط تیم سوراو انجام می شود)

همان طور که اطلاع دارید مرسولات پست پیشتاز در بازه ۲ تا ۵ روز کاری به مقصد می رسند و تاخیر ارسال پست و روز های تعطیل را نیز در نظر داشته باشید.

اگر تأخیر از طریق پست باشد کد پیگیری ارسال شده را میتوانید در سامانه رهگیری مرسولات پستی بزنید تا از وضعیت مرسوله اطلاع حاصل کنید.

 

پرداخت درب منزل:

این امکان نیازمند این است که مدیریت سایت سوراو با اداره پست قرارداد ببندد و در حال پیگیری و انجام پرداخت درب منزل هستیم. این نوع ارسال برای مشتریانی که به  فروشگاه های اینترنتی اعتماد ندارند بسیار مهم است و حس اعتماد را افزایش می دهد.

 

ارسال فوری سفارشات تهران:

فعلاً امکان تحویل فوری در شهر تهران فراهم نیست و در آینده امکان سفارشات تهران بصورت فوری وجود خواهد داشت.

 

هزینه ارسال محصولات در سوراو:

هزینه ارسال بسته به مسافت و وزن سفارش متغییر است. باتوجه به افزایش قیمت پست، وب سایت سوراو حداکثر مبلغ ۱۸۸۰۰ تومان را محاسبه می کند. بسیاری از سفارشات بیشتر از این مبلغ هزینه پستی دارند که مابقی مبلغ توسط سوراو پرداخت می گردد.

در آینده نزدیک، سفارشات تهران را بصورت رایگان توسط شرکت وانت بار تهران برای شما ارسال خواهیم کرد. و این امر جهت راحتی و سهولت دریافت محصولات درب منزل خواهد بود.

پیگیری مرسولات:

برای پیگیری سفارش میتوانید کد مرسوله پیامک شده را از طریق لینک ذیل (سامانه رهگیری مرسولات پستی) به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

در صورتی که کد پیگیری پیامک نشده است میتوانید لینک چت واتساپ رو در پایین صفحات سایت بزنید و به مسئول ارسال سفارش پیام دهید.

پیگیری مرسولات

11 دیدگاه
    1. سلام، ارسال سفارشات بعد از ۲۴ ساعت انجام میشه و برای پیگیری میتونید، لینک چت واتساپ رو در پایین صفحات سایت بزنید و به مسئول ارسال سفارش پیام دهید.

    1. به دلیل سو استفاده برخی مشتریان در فروشگاه های اینترنتی، ارسال درب منزل را فعال نمیکنیم. ۲۰ روز ضمانت محصولات ضمانت خوبی برای اعتماد به محصولات سوراو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.