بر اساس برند
بر اساس سن
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس کارکرد مو

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۵

محصولات برند رمینگتون

برند رِمینگتون (Remington)، شرکت مراقبت شخصی جهانی است که تیغ ریش‌تراش، ماشین‌های اپیلاتور و محصولات مراقبت از مو برای زنان و مردان تولید می‌کند. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های شرکت «اسپکتروم برندز» است. ریشه‌ی نام رمینگتون به زمان شکل‌گیری شرکت «ای. رمینگتون و پسران» برمی‌گردد که یک شرکت ساخت سلاح گرم بوده است. شرکت ای. رمینگتون و پسران گاهی اوقات محصولاتی غیر از اسلحه (مثل چرخ خیاطی و ابزار آلات کشاورزی) نیز تولید می‌کرد. قیمت و خرید محصولات برند رمینگتون را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

رمینگتون ساخت کجاست

رمینگتون ساخت کشور آمریکا است. ولی این نکته مهم در در نظر داشته باشید که در کارتن تمام محصولات رمینگتون Made in china درج شده است و دلیل بر غیر اورجینال بودن نیست. سیاست کاری این شرکت کاهش هزینه ها با تولیدات خود در چین است تا محصول با قیمت مناسب تر تولید شود.

دقت کنید که محصولات تولیدی چین درجه بندی دارند، مثا درجه 1 و 2 و 3، که درجه 1 آن برای کشور آمریکا و کانادا و … درجه 3 آن برای کشورهایی نظیر ایران!

برخی از محصولات رمینگتون مانند لیزر محصول فیک ندارند و توانایی و تکنولوژی این محصولات فقط در اختیار برخی شرکت ها است. ولی دقت کنید که محصولاتی نظیر اتو مو یا سشوار فیک دارند که باید از فروشگاه های معتیر خرید کنید.

تیم سوراو برای اثبات اورجینال بودن محصولات رمینگتون یکی از همکاران خود را به فروشگاه اصلی رمینگتون فرستاده است که در فروشگاه توضیحات و نکات مهمی را در این خصوص اشاره می کند. لازم است پیج اینستاگرام سوراو را فالو کنید و هایلایت شفاف سازی یا رمینگتون را مشاهده کنید.

https://www.instagram.com/suraw.shop

 فروشگاه اصلی رمینگتون

خرید محصولات مارک رمینگتون اصل

هدف رمینگتون تولید محصولاتی با کارآیی زیاد، برای استفاده‌ی مردم است. این برند از اینکه به تمامی نیازهای مشتریان اشراف دارد به خود می‌بالد؛ چرا که نیازهای مشتری را از زبان خود آن‌ها شنیده و به آن جامه‌ی عمل می‌پوشاند و به مصرف‌کنندگان این قدرت را می‌دهد تا به آرزوی بحق خود، یعنی داشتن ظاهری زیبا و تأثیرگذار دست یابند. این امر نیز امکان‌پذیر نخواهد بود جز با وجود دستگاه‌هایی پیشرفته و مدرنیزه و ترکیب آن‌ها با کارشناسی افراد زبده و طراحان کارآمد که هر یک خواسته‌های بجای مشتریان را سرلوحه‌ی فعالیت خود قرارداده‌اند.

رمینگتون استانداردهای عالی دنیا را چه از لحاظ صنعتی و تولیدات نمونه و چه از لحاظ محصولاتی که در دنیا به‌عنوان محصولات مؤثر و ضروری پذیرفته شده‌اند در اختیار مصرف‌کنندگان قرارداده و بدین وسیله به آنان این اجازه را می‌دهد تا به جدیدترین مدل‌های روز دست یابند.

فروشگاه اصلی رمینگتون

قیمت محصولات برند رمینگتون

رمینگتون به‌ عنوان شرکتی پیشتاز در این راه و اولین کمپانی که ریش‌تراش‌های برقی را حدود هفتاد سال پیش به بازار عرضه کرد و همچنین اولین برند در زمینه‌ی ساخت وسایل الکتریکی، موظف به تولید در بهترین سطح کیفیت بوده و در نوآوری‌های تکنیکی پیشرفته پیشگام است تا قادر باشد به تمامی نیازهای بحق مشتریان، جامه‌ی عمل بپوشاند. همچنین که نیازها و خواسته‌های مشتریان متحول شده و تکامل می‌یابد، رمینگتون نیز دستخوش تغییر و دگرگونی در تولید محصولات خود می‌شود. گرچه شعار نمادین رمینگتون، حفظ و ادامه‌ی میراث به‌دست‌آمده از اصول اساسی این شرکت است؛ اما در حال حاضر، رویکرد جدید و خاصی در جهت تولید محصولات تازه به وجود آمده که تک‌تک مصرف‌کنندگان را شیفته‌ی خود کرده است. قیمت محصولات رمینگتون مناسب و کیفیت بالایی دارند.

 

لینک پرفروشترین محصولات رمینگتون