بر اساس برند
بر اساس سن
بر اساس ویژگی
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس نوع مو
بر اساس کارکرد مو
بر اساس بافت

نمایش ۱ - ۲۳ کالا از ۲۳

قیمت و خرید اینترنتی محصولات برند کراستاس :

محصولات کمپانی کراستاس جزو اولین محصولات مراقبت از مو بوده که می‌توان با اطمینان گفت جای پای خود را در این عرصه به خوبی باز کرده است. این برند شناخته شده در سال 1964 تحت نظر کمپانی عظیم لورآل تاسیس شد و تولیدات خود را به بازار عرضه کرد. شرکت کراستاس (Kérastase)، امروزه انواع مختلفی از شامپوها، ماسک مو، سرم مو، کرم مو و مانند آن را که مغذی، حالت دهنده و تقویت کننده هستند، تولید و ارائه می‌کند. قیمت و خرید بهترین شامپو برند کراستاس  را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

در حقیقت کراستاس را می توان تخصصی‌ترین لاین لورآل دانست که به طور ویژه به نجات موهای شما می‌شتابد و این نگرانی را برای همیشه برطرف خواهد کرد. بدیهی است که مشکلات مو از جمله ریزش مو، شوره‌ی سر و کم پشتی موهای شما روی اعتماد به نفس و شادی شما در زندگی تاثیر غیر قابل انکاری می‌گذارد.

خرید شامپو مارک کراستاس اصل :

مدیران برند کراستاس در بهترین آرایشگاه‌ها فعالیت می‌کنند تا بهترین راه حل‌ها برای مراقبت از موها را پیدا کنند. آن‌ها می‌گویند معتقدند که یک تفسیر واحد از زیبایی وجود ندارد بلکه زیبایی معنایی بی‌نهایت است. برند کراستاس اطمینان می‌دهد که انواع زیبایی، فرهنگ، بینش و البته انواع مو را تقویت می‌کند! و تمام سعی خود را برای ارتقای محصولات مارک کراستاس انجام می دهند. قیمت محصولات کراستاس مناسب و کیفیت بالایی دارند.

قیمت شامپوهای برند کراستاس :

برند کراستاس، محصولات خود را با مواد مغذی مفید و بسیار غلیظ تولید می‌کند، به طوری که در اعماق فیبرهای تارهای مو فرو رفته و موهای شما را از داخل به بیرون ترمیم خواهند کرد. نتیجه‌ی استفاده از این مواد حرفه‌ای، داشتن موهایی مقاوم، قوی و سالم است. تاکید این مارک بر این است که دقیق‌ترین و شخصی‌ترین درمان‌ها را برای حل مشکلات مو ارائه می‌دهد. کیفیت این محصولات می‌تواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید.

محصولات بهداشتی برند کراستاس  Kérastase

در ذیل 10 محصول از محصولات برند کراستاس را مشاهده میکنید.

روغن موی Kérastase Elixir Ultime L’Original
شامپو Kérastase Elixir Ultime Ultime Bain
ماسک Kérastase Elixir Ultime
سرم Kérastase Oléo-Relax
شامپوی Kérastase Resistance Bain Extentioniste
شامپو و ماسک احیا کننده Kérastase Chronologiste
نرم کننده‌ی Krastrastase Densifique
شامپو Kérastase Aura Botanica Bain
شامپو Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere
اسپری Kérastase Discipline Fluidissime