بر اساس برند
بر اساس سن
کشور سازنده
بر اساس جنسیت

نمایش ۱ - ۲۰ کالا از ۲۰

قیمت و خرید اینترنتی محصولات برند ژیلت :

ایده‌ی ساخت خودتراش‌های کمپانی ژیلت در تابستانی در سال ۱۸۹۵ به فکر کینگ ژیلت خطور کرد. این تاجر آمریکایی وقتی متوجه کند شدن تیغ اصلاح خود شد، به فکر این افتاد که محصولی ساده با قابلیت جابه‌جایی و تعویض تیغ‌ تولید کند. خرید محصولات برند ژیلت نیازمند دقت و انتخاب درست است علی الخصوص اگر به صورت اینترنتی از فروشگاه سوراو خریداری شود چرا که باید بر اساس نیاز خود خرید کنید. قیمت و خرید بهترین محصولات برند ژیلت را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

 

در آن زمان برند Star محصولی مشابه ایده‌ی ژیلت تولید می‌کرد؛ اما آن خودتراش‌ها نیز برای تعویض نیاز به نصب دشوار و تیز کردن تیغ‌ داشتند. ایده‌ای که ژیلت در ذهن خود به تصویر کشید، بخشی شامل دو تیغ موازی بود که روی یک دسته نصب می‌شد. این تیغ پس از کند شدن قابل تعویض بود. او در ایده‌ی خود، ارزان و ساده بودن محصول را نیز لحاظ کرده بود.

 

در سال 1900 ایده ی آوردن تیغ یکبار مصرف ژیلت انجام گرفت که تا به قبل از آن توسط دانشمندان غیر ممکن تلقی می شد. ژیلت یکبار مصرف به عنوان بهترین طریقه ی اصلاح صورت مورد استفاده قرار گرفت.

 

در سال 1991 تیغ ژیلت دو لبه به بازار روانه گشت. شرکت ژیلت ادعا کرد که این محصول سرعت اصلاح را افزایش داده و از سوزش پوست جلوگیری می کند.

در سال 1997 شرکت ژیلت محصولی با تیغ دو لبه کانتور و سر محوری به بازار عرضه کرد، ادعای شرکت ژیلت در مورد این محصول سر محوری آن برای اصلاح کردن بهتر صورت بود.

خرید محصولات مارک ژیلت اصل :

برند ژیلت Gillette همواره انتخاب محصولات اصلاح صورت و بدن و محصولات مرتبط، نیازمند دقت و انتخاب درست است. چرا که باید بر اساس نیاز و ویژگی های پوست خود خرید کنید. این محصولات بدلیل اینکه مستقیماً با پوست در تماس بوده و  بیشترین اثر مستقیم را بر پوست و موی صورت دارند، نیازمند احتیاط مضاعف در انتخاب هستند.

 

محصولات ژیلت، محصولات فوق العاده ای هستند که در این گوشه از نیاز بازار بدون رقیب هستند. شما می توانید با خیال راحت و با اطمینان خاطر از اصالت و اورجینال بودن، محصولات برند فوق العاده باکیفیت ژیلت را به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی سوراو تهیه فرمایید. قیمت محصولات مارک ژیلت بسیار مناسب و ارزان هستند و این برند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. قیمت محصولات ژیلت مناسب و کیفیت بالایی دارند.

قیمت محصولات برند ژیلت :

در سال 1985، محصولی تحت عنوان کانتور پلاس از اولین محصولات ژیلت بود که از نوار صابونی یا نوار روان کننده در بالای تیغه ها استفاده شده بود.

 

در سال 1998، شرکت ژیلت محصول دیگری رونمایی کرد. این محصول با داشتن سه تیغ، قابلیت اصلاح با سرعت بالاتری را دارد. همچنین این ژیلت، قابلیت فنری و انعطاف پذیری بیشتری دارد.

 

در سال 2006 ژیلت های 5 تیغه ی فیوژن به بازار روانه گردید. ژیلت فیوژن برای پیدایش بهتر و دقیق تری آماده شده، که تفاوت اصلی آن با ژیلت های قدیمی تر 5 لبه بودن آن است.

 

در سال 2014 مدل جدید و خاصی از ژیلت برای آقایان و ورزشکاران به بازار ارائه گردید. ژیلت اصلاح بدن دارای دسته ی اصلاح خوش دست می باشد و با استفاده از آن هیچ گونه ای لطمه ای به پوست وارد نخواهد شد. کیفیت این محصولات می‌تواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید.