بر اساس برند
بر اساس سن
بر اساس ویژگی
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس کارکرد

نمایش ۱ - ۱۸ کالا از ۱۸

قیمت و خرید اینترنتی محصولات بهداشتی برند کولگیت :

کمپانی کولگیت colgate در سال ۱۸۰۶ توسط یک جوان آمریکایی به‌نام ویلیام کولگیت تأسیس شد. محصولات ابتدایی شرکت صابون، مواد مخصوص آهار و شمع بودند که در کارخانه‌ی نیویورک سیتی تولید می‌شدند و در فروشگاهی در همان شهر به فروش می‌رفتند. یک سال پس از فعالیت، اولین شریک به شرکت کولگیت وارد شد.  او در سال ۱۸۲۰ فعالیت‌‌های خود را به جرسی سیتی در نیوجرسی توسعه داد. در سال ۱۸۷۳ محصولی نوآورانه به‌شکل خمیردندان در بطری‌های شیشه‌ای توسط شرکت کولگیت معرفی شد. قیمت و خرید بهترین محصولات برند کولگیت را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

 

در سال ۱۸۶۴ و در گوشه‌ای دیگر از آمریکا کارخانه‌های صابون توسط بی‌جی جانسون در میلواکی ویسکانسین تأسیس می‌شدند.

خرید محصولات مارک کولگیت اصل : 

کولگیت از دهه‌ی ۱۹۸۰ تحقیق روی خمیردندان جدیدی برای مبارزه با میکروب‌های لثه را شروع کرده بود. آن‌ها ماده‌ی تریکلوزان را به‌عنوان سلاح مبارزه با میکروب‌های لثه در نظر گرفته بودند و سرانجام در سال ۱۹۹۲ محصول خود را به‌نام Total به بازارها عرضه کردند. خمیردندان توتال در ۱۰۰ کشور جهان عرضه و موفقیت‌های سریع آن منجر به افزایش سهم کولگیت در بازار سلامت دهان و دندان شد.

 

عرضه‌ی خمیردندان توتال در آمریکا به آسانی کشورهای دیگر نبود. سازمان غذا و دارو (FDA) آزمایش‌های متعدد بیشتری را درخواست کرده بود تا مجوز استفاده از عبارت مبارزه با التهاب لثه روی بسته‌بندی محصول را صادر کند. آزمایش‌ها پنج سال به طول انجامید و درنهایت در سال ۱۹۹۷ توتال به بازارهای آمریکا نیز راه یافت. کمپینی ۱۰۰ میلیون دلاری برای تبلیغات محصول برنامه‌ریزی شد که تا به امروز یکی از بزرگ‌ترین کمپین‌های معرفی محصول شرکت کولگیت محسوب می‌شود. کیفیت این محصولات می‌تواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید.

قیمت محصولات بهداشتی برند کولگیت :

ورود به قرن ۲۱ با حفظ پیشرفت‌های قبلی همراه بود و کولگیت حاشیه‌ی سود عملیاتی خود را تا سال ۲۰۰۲ به ۵۴.۶ درصد برساند. در آن زمان فروش شرکت ۹/۲۹ میلیارد دلار بود که با حفظ صرفه‌جویی در هزینه‌ها، سود ۱/۲۹ میلیارد دلاری را برای برند آمریکایی به‌همراه داشت. این برند فعالیت خود را برای مسواک و محصولات غذایی حیوانات خانگی نیز شروع کرد. قیمت محصولات کولگیت مناسب و کیفیت بالایی دارند.