سوالی دارید؟
بر اساس برند
بر اساس سن
بر اساس ویژگی
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس کارکرد
بر اساس بافت

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

کمپانی بالانس یک برند آلمانی که تحت مالکیت شرکت آلمانی لیدل می باشد محصولات برند بالانس در کشورهای آلمان و چین . اسپانیا و لهستان عرضه می شوند . محصولات برند بالانس در آمریکا و اروپا تولید می شوند محصولات این برند نسبتا ارزان هستند به همین دلیل حتا افراد کم درآمد نیز می توانند از آن ها استفاده کنند خود شرکت لیدل نیز در پخش محصولات این برند فعالیت دارد.

قیمت و خرید محصولات برند بالانس
برند بالانس balance در تولید محصولات مراقبتی فعالیت دارد و محصولات این برند عبارتند از :

پدهای زیرچشم بالانس
ماسک های دور چشم
ماسک های ضد چروک صورت
ماسک های ضد چروک دور چشم
سرم های آبرسان صورت
سرم های روشن کننده و شفاف کننده
سرم های لیفت صورت

محصولات مراقبتی و پوست برند بالانس
چین و چروک های پوستی یکی از مشکلاتی است که در هر سنی ممکن است با آن مواجه شویم. از بین بردن آنها کار آسانی نیست و به مراقبت مداوم و استفاده از محصولات قوی نیاز دارد. با آبرسانی روزانه و انجام روتین های مراقبت پوستی روزانه می توان از ایجاد چین و چروک پیشگیری کرد. امروزه خوشبختانه با پیشرفت و بهبود تولید سرم ها و کرم های مراقبت پوستی می توان به کاهش عمق و در برخی از موارد به رفع چین و چروک های ریز کمک کرد. یکی از محصولاتی که امروزه طرفداران زیادی دارد و بسیار پر فروش است، سرم های ضدچروک بالانس هستند.

محصولات شرکت بالانس اکتیو فرمول انگلیس با جدیدترین فرمول روز دنیا و با بالاترین کیفیت و قیمت بسیار مقرون به صرفه یکی از برندهای مطرح در زمینه حفاظت و مراقبتی تخصصی پوست خود را مطرح کرده است. این برند دارای بالاترین تاثیر همانند بهترین و گرانترین برندهای دنیا عمل میکند. سوراو نماینده و وارد کننده مستقیم این برند از اروپا میباشد.
           

0
کمک نیاز دارید؟