بر اساس برند
بر اساس سن
بر اساس ویژگی
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس نوع مو
بر اساس کارکرد مو

نمایش ۱ - ۷ کالا از ۷

قیمت و خرید اینترنتی محصولات برند اولون ارگانیک :

کمپانی اولون ارگانیک Avalon انگلیسی، نوعی برند مطرح در دنیای لوازم بهداشتی است که به سبب حفظ موضع خود در استفاده از منابع اولیه ی کاملاً گیاهی و ارگانیک، شهرت زیادی در دنیا به‌دست آورده است. اولون ارگانیک در تمامی سال  های فعالیت خود از آغاز تا به کنون، افتخار می‌کند که ترکیبات مورد استفاده در محصولات خود (مانند شامپو مو اصل بیوتین و ب-کمپلکس ضخیم کننده مو اولون ارگانیک) را از طبیعت و خواص موجود در آن استخراج کرده است.در این برخی از برندها عملکرد قدرتمند و مؤثری داشته‌اند که موجب شده طرفداران زیادی در سراسر کشورهای دنیا را برای خرید محصولات برند اولون ارگانیک به سمت خود جذب کنند. قیمت و خرید بهترین محصولات برند د بالم را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

خرید محصولات مارک اولون ارگانیک اورجینال :

عدم به کارگیری مواد شیمیایی و سنتزی آزمایشگاهی در این محصولات، اولون توانسته در رقابت با برندهای غول این صنعت، همواره مطرح باقی بماند. این برند طرفداران خاص و وفادار خود را در سراسر دنیا دارد که از طریق صادرات یا خرید از مارکت های بین المللی، تولیدات اولون را تهیه می‌کنند. کیفیت این محصولات می‌تواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید.

قیمت محصولات برند اولون ارگانیک :

اولون ارگانیک، به غیر از این موضوع، به عدم استفاده از حیوانات برای تست محصولات خود نیز تأکید بسیار زیادی دارد. این شرکت با دارا بودن گواهینامه های استاندارد جهانی ثابت کرده که فرمولاسیون و روند تولید محصولاتش، استاندارد و مورد تأیید هستند. به علاوه، همواره از بکارگیری موادی که محققان بر مضر بودن آن‌ها تأکید داشته اند، مانند پارابن، خودداری کرده است. قیمت محصولات اولون ارگانیک مناسب و کیفیت بالایی دارند.

 

شامپو بیوتین و ب-کمپلکس اولون گواهینامه‌های معتبر جهانی زیر را دارد که ایمنی و استاندارد آن را تأیید می‌کند. مانند:

  • تأییدیه کارگروه زیستی (EWG)
  • تأییدیه ی تجزیه پذیری (biodegradable)
  • No GMOs
  • گواهی NSF/ANSI 305