SiteLogo

این ست بهداشتی حاوی 4 محصول، برای هر خانمی نیاز است

0 490


(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
گیفت ست دلفین woowoo

این ست یک پک بهداشتی بسیار کاربردی است. مزیت مهم گیفت ست دلفین از برند woo woo، قیمت مناسب‌تر نسبت به خرید جداگانه محصولات است. علاوه‌براین، با خرید پک برند وو (Woo Woo)، یک کیف زیپ‌دار خواهیدداشت که به وسایل بهداشتی شما سروسامان می‌دهد.

 

این ست حاوی 4 محصول ذیل است:

1- ژل شستشوی بهداشتی بابونه

از این ژل شستشوی ملایم می‌توانید برای شستشوی کل بدن و همین‌طور برای ناحیه خصوصی خود استفاده کنید. فرمولاسیون آن کاملا متعادل است و اسیدیته متناسب با پوست ناحیه شخصی بدن دارد. به‌همین علت باعث بروز خشکی، التهاب و خارش پس از شستشو نمی‌شود. ژل شستشوی بهداشتی woowoo بوی ملایمی دارد و احتمال بروز عفونت‌های زنانه را نیز کاهش می‌دهد. در ترکیبات این ژل، عصاره بابونه و آلوئه‌ورا به‌چشم می‌خورد که باعث تسکین‌دادن پوست بعد از شستشو می‌شود.

 

2- کرم موبر نواحی حساس

برای ازبین‌بردن سریع و بدون درد موهای زائد نواحی حساس و خصوصی پوست، کرم موبر گیفت ست دلفین woo woo بهترین انتخاب است. این محصول با فرمولاسیون ضدتحریک و نرم‌کننده خود، برای زیربغل، باسن و بیکینی قابل استفاده است. در ترکیبات آن از روغن جوجوبا، آلوئه‌ورا و ابریشم کمک گرفته می‌شود. این اجزاء، خواص آرامشبخش دارد و باعث لطافت پوست بعد از اصلاح می‌شود. رایحه ملایم کرم موبر آزاردهنده نیست و کاملا وگان و بدون تست حیوانی تولید می‌شود.

 

3- بالم تسکین دهنده نواحی حساس

این محصول آرام‌کننده با خواص تسکین‌دهندگی خود، مناسب برای پیشگیری و درمان سوزش و خارش استفاده می‌شود. این بالم به‌طور طبیعی آرام‌بخش است و بوی ملایمی دارد. بعد از اصلاح، اپیلاسیون و استفاده از کرم موبر، مقداری از این محصول را روی ناحیه خصوصی خود بزنید تا نرم و آرام شود. بالم تسکین‌دهنده برند woowoo از مواد طبیعی تهیه شده‌است و با بهره‌گیری از گل بابونه، روغن گل رز و آلوئه‌ورا، پوست ملتهب و دردناک پوست را التیام می‌بخشد.

 

4- دستمال مرطوب

بسته‌بندی دستمال مرطوب 12 عددی موجود در پک، با فرمولاسیون زیست تخریب‌پذیر و دارای Ph متعادل است. به‌همین دلیل در هر مکان و برای هر نقطه از پوست و حتی نواحی خصوصی، می‌توانید از آن استفاده کنید. این بسته دستمال در گیفت ست دلفین woo woo بدون بو و ساخته‌شده از سلولز گیاهی است. عصاره آلوئه‌ورا موجود، خواص درمانی و تسکین‌دهندگی دارد و 100% فاقد پلاستیک تولید می‌شود.