SiteLogo

رنگ موی شماره 9 فیتو بلوند خیلی روشن [✅بدون آمونیاک]

تیم محتوای سوراو 06 فروردین 1403
0 27075
رنگ موی بلوند خیلی روشن فیتو

رنگ موی بدون آمونیاک فیتو کالر شماره 9 محصولی طبیعی و گیاهی برای رنگ کردن موها بدون ایجاد آسیب‌های متداول ناشی از آمونیاک در موهاست. برند فرانسوی فیتو با ترکیب فناوری‌های پیشرفته و دانش گیاهشناسی، این رنگ مو را تولید کرده و در فرمول آن از مواد مضر یا حساسیت‌زای شناخته شده مانند رزورسین، پارا-فنیلین دی‌آمین (PDD)، پارابن و آمونیاک استفاده نکرده است. برای خرید رنگ مو اصل خارجی یکی از گزینه‌های مطمئن و باکیفیت همیشه رنگ موهای برند فیتو است.

 

این سری از رنگ موهای فیتو در رنگ‌های مختلف اصلی و متفرقه تولید می‌شوند. این رنگ‌ها با وجود نداشتن آمونیاک، ممکن است در مقایسه با رنگ موهای حاوی آمونیاک، تغییر رنگ کمتری را در سطح مو ایجاد کنند، اما مطمئنا نتیجه بخش بوده و سلامتی بیشتر موها را در یک رنگ آمیزی طبیعی و سالم به همراه دارد. این محصول می‌تواند بدون زحمتی تمامی موهای خاکستری را بپوشاند.

 

در کیت رنگ موی بدون آمونیاک فیتو کالر شماره 9 ، یک محلول حاوی اکسیدان 50 میلی لیتری، یک کرم 50 میلی لیتری حاوی رنگ مو، و یک ماسک 12 میلی لیتری برای محافظت از رنگ مو به همراه یک بروشور با ذکر دستورالعمل دقیق استفاده و یک جفت دستکش قرارداده شده است.

 

رنگ موی بدون آمونیاک فیتو کالر شماره 9

نکات استفاده و موارد احتیاط

  • قبل از استفاده، دستورالعمل‌های ایمنی موجود در بروشور محصول را مطالعه کنید.
  • اگر پوست سر تحریک شده، آسیب دیده و به شدت حساسی دارید یا صورت شما دچا بثورات پوستی است، از رنگ کردن موهایتان خودداری کنید.
  • در حین رنگ کردن موها با رنگ موی بدون آمونیاک فیتو کالر شماره 9 حتما از دستکش مناسب استفاده کنید.
  • از تماس مخلوط تهیه شده با چشم خودداری کرده و در صورت تماس ناخواسته، بلافاصله با آب فراوان چشم‌ها را بشویید.
  • با وجود اینکه فرمول این محصول پتانسیل آلرژی‌زایی کمی دارد، اما احتمال واکنش‌های آلرژیک در برخی افراد همچنان وجود دارد. بنابراین اگر تا به حال از این رنگ مو استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم 48 ساعت قبل از استفاده، تست حساسیت آن را انجام دهید.
  • برای ماندگاری بیشتر و حفظ کیفیت رنگ، پس از رنگ کردن از محصولات و شامپوهای مناسب موهای رنگ شده و به خصوص محصولات مراقبت از مو PHYTOCOLOR استفاده کنید.
  • برای اولین استفاده روی موهای بلند یا خیلی ضخیم، توصیه می‌شود از دو کیت استفاده کنید.
  • برای بهترین نتیجه، این رنگ مو باید روی موهای سالم استفاده شود. پس در صورتی که اخیرا از فر دائم (Perm) یا روش‌های صاف کننده مو مانند کراتینه استفاده کرده‌اید، رنگ کردن موها را حداقل 2 هفته به تاخیر بیاندازید.