SiteLogo

بهترین هدیه از محصولات برقی برای دخترها در یلدا(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
پک کامل محصولات برقی مو رمینگتون

این پک از محصولات اصل برند رمینگتون، یک گیفت پک یا ست هدیه حاوی تمام ابزارهای متداول مراقبت از مو است. با کمک این وسایل می‌توان انواع حالت‌ها و مدل‌ها را در موها ایجاد کرد. ابزارهای موجود در این بسته‌بندی شامل یک سشوار، اتو مو، فر کننده مو و برس حالت دهنده از برند رمینگتون هستند. این محصولات رنگ نقره‌ای و مشکی داشته و از ظاهر شیکی برخوردار هستند.

هر زمان بعد از حمام می‌توانید از سشوار قدرتمند موجود در ست برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید. سپس با استفاده از اتو مو یا صاف کننده رمینگتون، موهایی صاف و ابریشمی را تجربه کنید یا اگر موهای حالت‌دار را می‌پسندید، از دستگاه فر کننده مو مخروطی داخل پک استفاده کنید تا موهایتان را به شکل مواج یا فر حالت دهید. همچنین یک برس سرامیکی نیز در این پک وجود دارد که می‌توانید به کمک سشوار و این برس به موهای خود حالت دهید.

 

اجزای پک محصولات برقی مو رمینگتون مدل S3500GP

سشوار رمینگتون:

این سشوار دارای قدرت 2000W و یک پنجره مشبک سرامیکی برای گرم‌کردن یکنواخت هوای خروجی است. این محصول در عین اینکه موها را با جریان هوای گرم خشک می‌کند، به دلیل سیستم تولید یون، خاصیت ضد استاتیک (ضد الکتریسیسته ساکن) داشته و از وزشدن موها جلوگیری می‌کند.

سشوار در 3 درجه گرما و 2 سطح سرعت قابل تنظیم است. همچنین دارای حالت شات سرد است که کمک می‌کند حالت موها ثابت بماند. فیلتر سشوار متحرک است تا قابل تمیزکردن باشد و یک سری متمرکزکننده نیز دارد.

اتو موی رمینگتون

صاف‌کننده موی موجود در پک محصولات برقی مو رمینگتون مدل S3500GP در دمای 150 تا 230 درجه سانتیگراد قابل تنظیم است، بنابراین می‌توانید دمای آن را متناسب با اولویت خود تنظیم کنید. دستگاه در 15 ثانیه گرم شده و نشانگر حرارت آماده به‌کارشدن آن را اعلام می‌کند. صفحات اتو مو از جنس سرامیک بوده و دمای بالای دستگاه را بطور یکنواخت توزیع می‌کنند.

پوشش محافظتی روی صفحات ضد الکتریسیته ساکن بوده و از وز و پروازی شدن موها جلوگیری می‌کند. دستگاه مجهز به سیستم ایمنی خودکار بوده و بعد از 60 دقیقه به‌طور اتوماتیک خاموش می‌شود.

فرکننده موی اصل رمینگتون

این دستگاه فرکننده دارای یک استوانه‌ی مخروطی است که می‌توان با آن موها را با حلقه‌های کوچک و بزرگ‌تر حالت‌دار کرد. دستگاه تا 200 درجه سانتیگراد قابل تنظیم بوده و با یک لوله‌ی سرامیکی 25 میلی‌متری خود بطور یکنواخت موها را (به شکل مواج یا فر) حالت می‌دهد. فقط 30 ثانیه لازم است تا دستگاه به دمای انتخابی برسد و به دلیل داشتن سیستم ایمنی خودکار، بعد از 60 دقیقه بطور اتوماتیک خاموش می‌شود.

برس سرامیکی

در پک محصولات برقی مو رمینگتون مدل S3500GP یک برس سرامیکی نیز وجود دارد که با کمک آن می‌توان موها را بازتر کرده و در کنار استفاده از سشوار به موها حالت داد.

 

پک کامل محصولات برقی مو رمینگتون اصل | سشوار، اتو مو، فرکننده و برس | مدل S3500GP