SiteLogo

این کرم سالم و خوشبوی واژینال، نواحی حساس بدنت را روشن و یکدست می کند!



(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
کرم نواحی حساس بدن

این کرم از محصولات برند وو (WooWoo) بوده که یک برند حرفه‌ای و پرطرفدار انگلیسی در زمینه تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی واژینال برای خانم‌هاست. این محصول یک کرم روشن‌کننده و رفع تیرگی است که خانم‌ها می‌توانند از آن برای پوست بدن، نواحی خصوصی یا برخی از لکه‌های صورت استفاده کنند. همچنین با همه انواع پوست سازگار است و فرمولاسیونی کاملا وگان، موثر و طبیعی دارد.

اگر رنگ پوست شما در قسمت‌های حساس یا سایر قسمت‌های بدن دچار تیرگی و لک شده، کافی است از این محصول روزی دو بار استفاده کنید تا رنگ یکدست و طبیعی پوستتان بازیابی شود. کرم روشن کننده بدن woowoo با یک فرمول پیشرفته برپایه گیاهان تولیدشده و دارای یک تکنولوژی ثبت‌شده ویژه است که بر روی تولید ملانین (رنگدانه عامل تیرگی و لک در پوست) اثر منفی می‌گذارد.

همچنین حاوی ترکیباتی مانند روغن آفتابگردان، روغن هسته انگور، روغن جوجوبا، شی‌باتر، آلوئه‌ورا و ویتامین E است تا از پوست محافظت کرده و مانع تحریک آن شود. استفاده از این محصول به لطف آنتی‌اکسیدان‌ها، اسیدهای چرب و مواد روشن‌کننده طبیعی باعث اذیت‌شدن و تحریک پوست نخواهدشد. بلکه به‌عنوان یک محصول سفیدکننده و ضد تیرگی افسانه‌ای و از همه مهم‌تر بی‌خطر عمل می‌کند.

این محصول از نظر متخصص پوست آزمایش و بررسی و در نهایت تاییدشده است. همچنین از لحاظ نداشتن پارابن، در دراز مدت نیز خطری برای سلامتی نخواهد داشت.

 

ویژگی‌ها:

  • روشن کننده، یکدست کننده و ضد تیرگی و لک پوست
  • قابل استفاده برای تمام قسمت‌های بدن و حتی نواحی خصوصی
  • دارای فرمولاسیون بر پایه گیاهان
  • تست و تایید شده توسط متخصص پوست
  • فاقد نگهدارنده‌های مضر پارابنی
  • حاوی روغن جوجوبا، شی باتر، آلوئه‌ورا و روغن هسته انگور
  • دارای بوی مطبوع و بدون تحریک و اذیت کردن پوست
  • تولیدشده بدون تست برروی حیوانات (Cruelty Free)

 

طرز استفاده:

از این کرم مقدار کافی برداشته و روزی دو مرتبه در ناحیه مورد نظر پوست بمالید تا به‌مرور اثر آن را ببینید. این اثر بسته به پوست و نوع تیرگی آن، برای برخی در چند روز اول استفاده و برای برخی در یک ماه اول استفاده مشخص می‌شود.

نکته مهم این است که اگر ناحیه مورد نظری که از کرم روشن کننده بدن woowoo روی آن استفاده می‌کنید در معرض نور خورشید است، حتما از یک ضد آفتاب خود با Spf کافی برای پوشاندن پوستتان استفاده کنید.