SiteLogo

این رژلب بدون سرب، ماندگاری بالا، پوشش یکنواخت و بافت صاف و مخملی به لب ها میده(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
رژ لب بدون سرب مات تروکالر ایوان

 

رژلب تروکالر ایوان اصل کانادایی با بافت نرم، مخملی و سبکی که دارد تجربه ی یک آرایش کاملاً مات را برای شما به ارمغان می آورد که به هیچ وجه روی لب ها ماسیده نشده، ترک بر نداشته و پوسته پوسته نمی شود.
رژلب ایوان (AVON) به گونه ای طراحی شده که لب ها را به طور یکنواخت و فقط با یک بار رفت و برگشت تماماً پوشش دهد و احساس نرم و سبکی بر روی لبان خود داشته باشید.
رژلب اصل بدون سرب مات تروکالر ایوان  کاناداییدر رنگ های بسیار جذاب و طبیعی و مناسب هر فصل سال تولید شده است که ماندگاری بالایی داشته و محو و کمرنگ نمی شود. رژلب جامد بدون سرب مات تروکالر ایوان اصل کانادایی علاوه بر زیبایی و رنگ بخشیدن به لب ها، باعث آبرسانی به لایه های پوست لب شده و آن ها شاداب، نرم و لطیف نگه می دارد.

 

خطر سرب را جدی بگیرید و تا می توانید از استفاده رژلب‌ های سرب‌ دار خودداری کنید و به دنبال بهترین مارک رژ لب بدون سرب در بازار باشید. سالانه به میزان پانزده درصد از فروش رژ لب های بدون سرب ایوان برای مقابله با سرطان هزینه می شود.

ویژگی های اصلی این رژ لب

  • ۱۰۰% مات
  • بافت صاف و مخملی روی لب ها
  • پوشش یکنواخت
  • ماندگاری بالا
  • بدون ترک خوردگی
  • بدون درخشش
  • ماندگاری بدون پخش شدن
  • حاوی روغن سویا

 

نحوه مصرف رژ لب بدون سرب مات تروکالر ایوان

جهت استفاده از رژ لب ترو کالر برند ایوان AVON فقط کافیست رنگ مورد علاقه خود را از طیف متنوع رنگبندی آن انتخاب نمایید و کل لب را فقط با یک بار کشیدن روی لب ها آرایش کنید. جهت جلوگیری از خشکی لب ها می توانید از یک مرطوب کننده استفاده کنید. استفاده ار مداد لب تروکالر ایوان مانع پخش شدن رژلب اطراف لب می شود.

حتماً می دانید که بیشتر رژ لب‌ های موجود در بازار دارای مقدار زیادی سرب می باشند! و این ویژگی در بهترین مارک ها و برندهای جهانی نیز به چشم می خورد. اما سرب چیست؟ و چرا ایقدر خطرناک است؟ سرب یک ماده سمی است که می‌تواند به پیوندهای عصبی آسیب بزند باعث لک و خال در قسمت لب شود و مهمترین اثرات سرب سرطان زا بودن و کاهش طول عمر می باشد. دلیل استفاده از سرب در محصولات آرایشی، ماندگاری رنگ آن روی پوست است و منجر به تثبیت شدن رنگ می شود.