SiteLogo

این شامپو و نرم کننده خشکی و آسیب دیدگی مو را قطع می کند و باعث جلوگیری از ریزش می شود

0 3423


(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
شامپو و نرم کننده هیربرست

شامپو و نرم کننده هیربرست مخصوص موهای آسیب دیده می باشد که در اثر آسیب دیدگی هایی چون رنگ مو، اتو مو و دکلره که می تواند باعث خشک شدن بیش از حد موها و شروع ریزش شود. شامپو هیربرست  با خاصیت هیدراته کننده ای که دارد ساقه مو شما را هیدراته کرده و خشکی و آسیب دیدگی مو را قطع می کند و باعث جلوگیری از ریزش می شود و هم چنین فاقد پارابن و سولفات لاریل سدیم می باشد و هیچ گونه حساسیتی روی پوست خود به هنگام مصرف مشاهده نخواهید کرد.

شامپو و نرم کننده هیربرست

این ست شامل دو بطری 350 میلی لیتری است که محتوی نرم کننده و شامپو است که مشکلات پوست سر مانند خشکی و خارش را رفع می کند. شامپو مو و نرم کننده هیربرست (پک شامپو هیربرست) به دلیل روغن آووکادوی که دارد موهای شما را مرطوب نگه می دارد و باعث می شود کرک مو شما باز شود و مو صاف و درخشنده داشته باشید علاوه بر این در از بین بردن شوره سر بسیار مؤثر است و پوست سر شما را از خشکی نجات می دهد.

 

 

ویژگی هایی شامپو و نرم کننده هیربرست اصل 

  • فاقد پارابن و سولفات لاریل
  • حاوی روغن آوکادو و روغن نارگیل
  • مناسب انواع مو
  • رشد سریع و سالم مو
  • دارای پروتئین های گیاهی جهت تقویت مو
  • کاهش مشکلات پوستی مانند خارش و خشکی

 

شیوه استفاده از شامپو و نرم کننده هیربرست (پک شامپو هیربرست)

بهتر است شامپو هیربرست را در کنار کپسول های تقویت کننده مو هیربرست در یک دوره سه ماهه مصرف کنید تا بهترین نتیجه را دریابید. شامپو و نرم کننده هیربرست (پک شامپو هیربرست) برای هر نوع مو قابل استفاده می باشد زیرا خاصیت ترمیم کنندگی داشته و در کنار کپسول های هیربرست در حال حاضر مناسب ترین انتخاب برای ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده می باشد.