SiteLogo

این سرم تقویت مژه و ابرو رقیب نداره! حتی از برند هیراکتیو و اوردینری و امبریولیس بهتره و بدون حساسیته(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست

تقویت کننده مژه هیربرست با طراحی جدید (Hairburst eyelash growth serum) مخصوص تقویت ابرو و مژه می باشد و دارای ترکیبات قوی و مغذی می باشد که باعث بهبود حالت نازکی و کوتاهی مژه ها می شود. این موضوع از طریق بیدار شدن ریشه های مو و مژه اتفاق می افتد سرم تقویت مژه و ابرو هیربرست یک جایگزین امن برای سرم های مبتنی بر هورمون در بازار است و این محصول از ۹۸ درصد ترکیبات طبیعی تشکیل شده است پس هنگام مصرف هیچ گونه حساسیتی روی مژهای خود احساس نمی کنید. ماده کلیدی در فرمول منحصر به فرد این محصول میریستول پنتا پپتید -۱۷ نام دارد که با تحریک ژن های کراتین در بدن باعث تقویت و رشد مژه ها می شود.

 

سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابرو حاوی هیالورونیک اسید می باشد که با خاصیت نرم کنندگی که دارد مژه های شما را بسیار خوش فرم و خوش حالت نشان می دهد و هم چنین با مصرف این محصول دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی ندارید به طوری که می توانید بدون مشاهده هیچ نوع عوارضی از این محصول با خیال راحت استفاده کنید. تقویت کننده مژه هیربرست با تحریک ریشه و پیازهای مژه نتیجه قابل توجه را در چهار الی شش هفته مشاهده خواهید کرد و مژه های شما را صد در صد تغییر می دهد.

 

 

ویژگی هایی سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست اصل (hairburst eyelash growth serum)

  • افزایش دهنده رشد مژه و ابرو
  • تقویت کننده و افزایش دهنده ضخامت مژه ها
  • تحریک رشد پیازهای غیر فعال مو و وارد کردن آن ها به مرحله رشد
  • قابلیت نفوذ بالا و تأثیرگذاری در پوست
  • غنی از مواد طبیعی و مغذی تا ۹۸ درصد

 

قبل و بعد از استفاده

ترکیبات سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست اصل 

آب، بوتیلن گلیکول، گلیسیرین، روغن کرچک هیدروژنه PEG-40، پنی سیتانول، کربومر، بنزیل الکلی، پروتئین گندم / PVP Crosspolymer، پانتنول، سدیم هیالورونات، هیدروکسید سدیم، اسید دی هیدروکسی، اسید فیتیک، دکستران، EDTA، پتاسیم عصاره گل سرباتی، استیل تتراپپتید ۳، Trifolium Pratense (شبدر)، اتیل هگزیل گلیسیرین.

 

شیوه استفاده از سرم تقویت مژه و ابروی هیربرست اصل 

طراحى جدید فرچه سرم مژه و ابرو استفاده این محصول رو سریع و آسان کرده است. باید محل مورد استفاده را خشک و تمیزکنید و هر شب یکبار استفاده شود. از فرچه براى استفاده سرم به لابلاى مژه و ابرو استفاده شود.