SiteLogo

معرفی غلتک رولی میکرونیدلینگ پوست سر برای رشد و ضخامت مو

0 660


(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
درمارولر سر هیربرست HAIRBURST مدل درما اسکالپ

این غلتک رولی میکرونیدلینگ پوست سر از برند هیربرست، یک محصول کارآمد است که کمک می‌کند با الگو برداری از شیوه میکرونیدلینگ، پوست سر را برای بهبود رشد و ضخامت موها تحریک کنید. در واقع این درمارولر به درمان نازکی مو در زنان و مردان کمک می‌کند.

مطالعات مختلف نشان داده که سوزن‌های میکرونیدلینگ در دفعات مکرر استفاده، از رشد بهتر موی سر حمایت می‌کنند. استفاده از آن‌ها باعث تولید کلاژن و بازسازی سلولی می‌شود. همچنین به افزایش ضخامت موهای نازک و ظریف کمک می‌کند.

عملکرد غلتک رولی میکرونیدلینگ پوست سر

سوزن‌های ریز درمارولر سر هیربرست در حدود 0.25 میلی‌متر طول دارند. این سوزن‌ها با ایجاد پارگی یا خراش‌های بسیار ریز در پوست، فرایند بهبود زخم در آن را تحریک می‌کنند. فرایندی که باعث می‌شود سلول‌های پوست تحریک شده و کلاژن بیشتری بسازند. افزایش تولید کلاژن می‌تواند به استحکام فولیکول‌های مو و کاهش ریزش مو کمک کند.

از طرف دیگر انجام میکرونیدلینگ گردش خون در زیر پوست را تحریک می‌کند تا به داشتن پوست سر سالم‌تر منجر شود. به‌همین دلیل رشد و نازکی موها بهبود پیدا می‌کند. به‌علاوه، استفاده از درمارولر سر هیربرست درمان‌های موضعی را موثرتر می‌کند. پس می‌توانید از سرم‌ها و روغن‌های مغذی روی پوست سر استفاده کرده و با جذب موثرتر آن‌ها تاثیر بیشتری ببینید.

این محصول برای بزرگسالان طراحی شده و استفاده از آن باعث درد و ناراحتی نمی‌شود. بلکه یک احساس سوزش خفیف و جزئی روی پوست ایجاد می‌کند که موقتی بوده و برطرف می‌شود. در استفاده از این محصول، بسیار مهم است که درمارولر را هربار قبل و بعد از استفاده، استریل کنید. پس برای تمیز و بدون میکروب نگهداشتن آن از محلول الکل استریل کننده استفاده کنید.

 

ویژگی‌های درمارولر سر هیربرست

  • دارای سوزن‌های ریز با طول 0.25 میلی متر
  • مناسب برای بهبود موهای نازک در زنان و مردان
  • تحریک مو برای رشد بهتر و ضخامت بیشتر
  • تحریک پوست کف سر برای تولید کلاژن بیشتر
  • تقویت گردش خون در مویرگ های زیر پوست
  • کمک به جذب بهتر ترکیبات از طریق موضعی