متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

تخفیف ویژه | محصولات اورجینال خارجی

بلوند کردن مو با اسمارت باند لورال

بلوند کردن مو با اسمارت باند لورال

همه ما بارها عاشق رنگ خاصی برای مو های خود بوده ایم و از آرایشگرمان خواستیم همان رنگ را برایمان در بیارد اما اکثر مواقع به رنگ دلخواهمان نرسیده ایم و چند درجه با رنگی که می خواهیم در بیاریم متفاوت است. برای رسیدن به رنگ مورد نظر باید موها را دکلره کنیم اما دکلره کردن هم دردسرهای زیادی دارد بیشتر مواقع موهایمان می سوزد یا کیفیت خود را از دست می دهد و وزو بدریخت می شود. اما ما میتوانیم با انتخاب رنگ مو یا دکلره مناسب به نتیجه دلخواه برسیم.

 

 

اسمارت باند لورال پروفشنال

کیت ۳ عددی اسمارت باند لورآل پروفشنال اصل | Loreal Professionnel Smartbond

برای مشاهده روی عکس کلیک کنید

 

 

عوارض دکلره کردن موها

برای دکلره کردن از مواد شیمیایی استفاده می شود ترکیب عمده تشکیل دهنده این پودر، هیپوکلریت کلسیم است که به عنوان عامل سفید کننده عمل می کند.

 

اسمارت باند لورال

 

هیپوکلریت در ساقه مو نفوذ می کند و با شکستن پیوندهای شیمیایی تشکیل دهنده و تبدیل آن به یک ترکیب شیمیایی دیگر، رنگ طبیعی را از بین می برد و رنگ پلاتینی روی مو ایجاد می کند که می توان انواع رنگ های دلخواه را روی آن ایجاد کرد.

استفاده زیاد از دکلره کردن عوارض زیادی را ایجاد می کند این مواد به پوست سر آسیب می رسانند و باعث خشک شدن و تغیر شکل موها می شوند و مو را شکننده می کند و همچنین باعث ایجاد موخوره می شود.

اما با وجود این آسیب ها بسیاری از ما از رنگ موی دلخواهمان می گذریم. اما آیا راه بهتری وجود ندارد؟؟!

لورال باز هم محصولی ساخته که همه ما را شگفت زده می کند ما میتوانیم بدون اینکه هیچ آسیبی به موهایمان برسد به نتیجه دلخواهمان برسیم. و حالا این محصول چیه؟؟

 

اسمارت باند لورال

 

با محصول جدید لورال یا اسمارت باند لورال می توانیم به هر رنگ دلخواه کی میخواهیم برسیم بدون آنکه هیچ آسیبی به موها و پوست سرمان برسد.و با خیال راحت موهای خود را بلوند کنیم.

اسمارت باند لورال یک محصول جدید و پروفشنال است که ما میتوانیم در سه مرحله آن را انجام دهیم و به نتیجه دلخواه برسیم.

اما چگونه؟

 

محتویات این کیت بی نظیر لورآل و کاربرد آنها

مرحله 1: اولین مرحله یک محصول افزودنی است که توسط آرایشگر استفاده می‌ شود. این ماده به رنگ یا دکلره اضافه می شود در نتیجه در حین رنگ کردن، از موهای شما محافظت می کند و موجب تقویت آنها می شود.

مرحله 2: مرحله دوم یک شامپوی مخصوص است که بعد از آبکشی رنگ و دکلره بر روی موها استفاده می شود. با استفاده از این شامپو مواد شیمیایی باقی مانده بر روی موها پاک می شود از این رو آسیب کمتری به بافت موها وارد می شود.

مرحله 3: مرحله آخر که در خانه انجام می شود، ماده ای است که دقیقاً مانند نرم کننده عمل می کند. این نرم کننده باید هفته ای یک بار بعد از شامپو زدن به موها زده شود.

 

اسمارت باند لورال

این سه مرحله با هم کمک می کنند تا فیبر موها تقویت شود، در نتیجه موهای شما در برابر رنگ و دکلره مقاومت بهتری خواهد داشت. با استفاده از اسمارت باند لورال (Loreal) به مرور زمان شاهد تقویت، نرمی و درخشندگی موهایتان خواهید بود. البته نا گفته نماند که همه افراد با هر نوع مویی حتی موهای آسیب دیده و حساس نیز می توانند از این مجموعه فوق العاده استفاده کنند.

این محصول با برقراری پیوند بین اجزای سازنده موها آن ها را تقویت می کند و مقاومت موها را افزایش می دهد و با این محصول موها در مقابل دکلره و مواد شیمیایی مقاوم بوده و هیچ آسیبی به موها نمی رسد.

حالا به فروشگاه اینترنتی  سوراو بروید و با خیال راحت کیت رنگی بلوند مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر خبر های خوش از لورآل پروفشنال بمانید تا زیبا ترین دکلره و بلوند زندگیتان را از سوراو و لورآل پروفشنال هدیه بگیرید و موهای خود را بلوند کنید.

 

محصولات تخصصی اسمارت باند لورال

سوال یا پیشنهادی دارید در کامنت بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب بر اساس دسته بندی ها

از طریق ذیل می توانید براساس دسته بندی ها مطالب را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

در ذیل لیست مقالات مرتبط را مشاهده می کنید.