SiteLogo

این شامپوی خفن آلمانی ریزش موی آقایان را کنترل می کند

0 2206


(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
شامپو کافئین سی وان

معرفی شامپو ضد ریزش Caffeine C1 آلپسین آلمانی

این محصول از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شامپوهای برند Alpecin است؛ برندی که معروف‌ترین و خوشنام‌ترین محصولات موی آقایان را با فرمولاسیون‌های موثر تولید می‌کند. شامپو C1 برای کنترل و کاهش ریزش موها، تقویت رشد و ضخامت تارهای مو طراحی شده است. بطوری که ریشه مو با هر بار استفاده از این محصول، تقویت می‌شود.

شامپو ضدریزش C1 آلپسین در بین شامپوهای ضد ریزش مو، پرفروش‌ترین شامپو مردانه در کشور آلمان است. در سال 2019، تعداد 2 میلیون و 3 هزار از آن فروخته شد! شستن موهایتان با شامپو کافئین سی وان Alpecin چیزی فراتر از یک تمیزکردن ساده است. چون با هر بار استفاده، ریشه مو تقویت می‌شود تا موها به‌طور دائمی حفظ شوند و ریزش افراطی کاهش پیدا کند.

این محصول رشد مو را مستقیماً در ریشه تحریک می‌کند و کمک می‌کند موهای ضعیف‌شده، قوی‌تر شوند. در تولید شامپو ضد ریزش Caffeine C1 آلپسین از کافئین استفاده شده که باعث افزایش رشد و کاهش ریزش می‌شود و همچنین روی و نیاسین که از عوامل مهم رشد برای ریشه‌های سالم مو هستند. پانتنول، پروتئین هیدرولیزشده و ویتامین E هم ترکیبات دیگری هستند که موها در ریشه را تغذیه کرده و همچنین ساقه مو را مرطوب و نرم نگه می‌دارند.

از طرفی عمدا در تولید شامپو کافئین سی وان Alpecin از نرم‌کننده‌هایی مثل سیلیکون استفاده نشده است. به‌همین دلیل ساختار مو واقعا و با کمک مواد طبیعی بهبود می‌یابد، مواد مغذی بهتر درون فیبرهای مو نفوذ می‌کنند و تنها پس از چند بار شستشو موهای شما قابل کنترل‌تر می‌شود.

 

 

شامپو C1 چگونه ريزش مو را كاهش می‌دهد؟

این محصول برای تقویت موها از کافئین استفاده می‌کند، ماده ای که یک دوپینگ برای موها محسوب می‌شود. بیشترین مطالعات انجام شده برای شناسایی مواد فعال علیه ریزش مو، در مورد کافئین بوده است.

بیش از 20 سال تحقیق در مورد مواد فعال ضد ریزش نشان می‌دهد که کافئین می‌تواند فعالیت ریشه مو را تقویت کند و در صورت مصرف صحیح، از ریزش مو جلوگیری کند. بر اساس آخرین بررسی‌های منتشر شده در بریتانیا، کافئین مورد مطالعه‌ترین ماده گیاهی فعال و موثر در برابر ریزش مو است. این بررسی در مجله بین المللی Cosmetic Science در سال 2019 منتشر شده است.

کافئین بکاربرده شده در فرمولاسیون شامپو کافئین سی وان Alpecin ، به لطف یک پایه حامل دارویی ویژه (گالنیک)، تنها در عرض 120 ثانیه و در حین شستشو به فولیکول مو می‌رسد. Galenic formulation در واقع اصولی در تهیه و تولید داروهاست که باعث بهینه‌سازی جذب آن‌ها می‌شود. وقتی کافئین فولیکول‌های مو را تغذیه می‌کند، از ریشه‌های مو در برابر حمله هورمون تستوسترون محافظت می‌کند. بنابراین اثر مثبت خود را در شامپو ضد ریزش Caffeine C1 آلپسین آشکار می‌کند، به صورتی که فعالیت ریشه‌های مو را تقویت کرده و در نتیجه رشد مو را تحریک می‌کند.

در واقع کافئین تولید و رشد مو را زنده نگه می‌دارد. استفاده از آن در شامپو باعث شده ریزش موی ارثی و مرتبط با افزایش سن به وضوح کند شود. در طول زندگی، تعداد موهای سر کاهش می‌یابد. کافئین می‌تواند این روند طبیعی را تغییر داده و تضمین کند که موها برای مدت طولانی‌تری در جای خود می‌مانند.

 

ویژگی‌های شامپو:

  • کنترل و کاهش ریزش مو در آقایان
  • موثر برای مبارزه با ریزش موی هورمونی، ارثی و ناشی از افزایش سن
  • تقویت رشد و ضخامت تارهای موی نازک و ضعیف شده
  • اثرگذاری در عرض 2 دقیقه زمان شستشوی مو
  • حاوی کافئین، روی، نیاسینامید، پروتئین هیدرولیزشده گندم ویتامین B5 و E
  • فاقد سیلیکون

 

نحوه استفاده:

شستشوی روزانه مو با شامپو کافئین آلپسین C1 بلافاصله ریشه مو را با ماده فعال‌کننده تغذیه می‌کند. کافی است میزان مناسب از شامپو را روی موهای خیس سر ماساژ دهید و اجازه دهید 2 دقیقه از زمان استفاده تا آبکشی موها، روی سر بماند تا اثرش را بگذارد.

از شامپو کافئین سی وان Alpecin بطور دائم و منظم استفاده کنید تا نتیجه بگیرید.