کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک
چه افرادی به کشش یا ترک پوستی  دچار می‌شوند؟

زنان باردار و کودکان و نوجوانان در حال رشد و همچنین کسانی که کاهش یا افزایش وزن پیدا می کنند دچار گشیدگی پوستی یا ترک پوست می شوند.

پوستی که کشیده می شود با پوست طبیعی فرق دارد. پوست های دارای علائم کشش و پوست های طبیعی در فیبرهای الاستیک تنظیم شده است.

پوست هایی که دچار کشش می شوند فیبر آنها نازک تر است و فیبرهای آن ها اندازه های متفاوت دارند و به همه جهت کشیده شده اند.

محققان دریافته اند که پوستی که بیش از حد کشیده می شود ترکیب طبیعی فیبرهای آن از هم جدا می شود و قبل از آن که بدن قادر باشد آن را بازسازی کند درهم می شکنند. پوست سعی می کند که فیر الاستیک را افزایش دهد اما تشکیل پوست به طور معمول به حالت تخریب شده در می آید.

چون فیبر ها به خوبی کار نمی کنند نمی توانند به حالت قبلی بازگردند و به آرامی کشیده می شوند و باعث شل شدگی پوست و افتادگی می شوند.

بسیاری از کرم‌ها و لوسیون‌هایی که ادعای پیشگیری یا درمان ترک‌های پوستی را دارند، فقط ادعاست و اساس پژوهشی خاصی ندارد.

باید پیش از هزینه و خرید کرم‌ها مجدداً فکر کنید، زیرا برخی از آنها وعده‌هایی می‌دهند که به درمان ترک‌های پوستی منتهی نمی‌شود. شما می توانید یک محصول اورجینال و باکیفیت را از فروشگاههایی که محصولات اورجینال می فروشند تهیه کنید . فروشگاه سوراو یک فروشگاه معتبر و شناخته شده در فروش محصولات اورجینال می باشد و برای همه مشکلات شما راه حل و محصول دارد.

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک ( ضد استرچ مارک ) کوکو باتر فرمول یک کرم ماساژ با فرمولاسیون کره کاکائو است . که به رفع و بهبودی ترک پوستی کمک می کند . حاوی ویتامین ای ، شی باتر و سایر ترکیبات بی نظیر موجود در این کرم کمک می کند که بافت پوست ترمیم شود و از شر ترک پوست خلاص شوید .

ترک های پوستی یکی از مشکلاتی هستند که با کوچک ترین تغییرات وزنی و یا سایزی دچار آن می شویم. خیلی از افراد تصور می کنند که این ترک ها همیشگی هستند و نمی توانیم آن ها را از بین ببریم ، بله تا چند سال قبل این چنین بود. راه های مختلفی برای ترک های پوستی پیشنهاد می شد ، که در نهایت تاثیر زیادی نداشت و آن ها را ناامید می کرد .

پالمرز یکی از برند های قدیم و مشهور در زمینه مراقبت پوست و مو است. که این بار یک لاین تولیدی را برای این کرم های ضد ترک اختصاص داده است. کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک، یکی از موثرترین و بهترین کرم های ماساژی است که می توانید برای بهبودی ظاهر ترک های پوستی از آن استفاده کنید .

 

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک

مواد موجود در کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک

این کرم شگفت انگیز پالمرز، حاوی کره کاکائو، ویتامین ای، شی باتر، روغن آرگان، روغن بادام،کلاژن و الاستین است. و وتا ۹۷% خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. و در نتیجه به رفع ترک های پوستی کمک بسیار زیادی می کند. تاثیر هر یک از این روغن ها بر روی پوست ثابت شده است. و امروزه در اکثر محصولات مراقبتی از آن ها استفاده می شود. این کرم به بهبود الاستیسیته و یا کشسانی پوست و شادابی پوست کمک می کند. کرم رفع ترک پالمرز را می توان در عین بارداری برای جلوگیری از ایجاد ترک های پوست و بعد از بارداری برای رفع ترک های ایجاد شده استفاده کرد. سایر افرادی که دچار نوسانات وزنی می شوند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند.

چون شاید شما رژیم گرفتید و بدنتون لاغر شده است، یا افزایش وزن پیدا کردید و دچار ترک های پوستی شده اید. می توانید از این کرم برای هردو از این موارد استفاده کنید.

کرم رفع ترک پالمرز، فاقد پارابن، فاتلات و رنگ است و کاملا ضد آلرژی است. که توسط متخصصین پوست، تست و تائید شده است. در نتیجه منجر به ایجاد حساسیت نمی شود، یکی دیگر از مزیت های این کرم، رفع خشکی پوست است. ترکیب روغن های
 بی نظیر موجود در این کرم کمک می کند تا خشکی پوستتان کاملا از بین برود.

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارکویژگی های کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک

حالا میخواهیم به بعضی از ویژگی های مهم این کرم رفع ترک بدن پالمرز بپردازیم. حاوی روغن های طبیعی و ویتامین ای است، مناسب برای استفاده عین بارداری و بعد بارداری، مناسب کسانی که نوسانات وزنی داشتند، کمک به رفع خشکی پوست و مرطوب نگه داشتن آن و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک، حاوی کلاژن و الاستین است. فاقد مواد مضر و رنگ، بدون ایجاد حساسیت، که توسط متخصصین پوست سراسر دنیا تست و تائید شده است.

کرم رفع ترک بدن پالمرز آنتی استرچ مارک، می توانید روی شکم، باسن، رون و بالا تنه استفاده کنید. مقداری از آن را میتوانید روی کف دست بریزید و روی ناحیه مد نظرتون ماساژ بدید .

 

برند پالمرز palmers یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین برند های دنیا برای مادران باردار و کسانی که افزایش یا کاهش وزن پیدا
می کنند است. و در سراسر دنیا از این استفاده می شود. این محصول را سایت suraw.com  از اروپا تهیه می کند و مستقیما وارد کشور می کند. نمونه های مشابه این کرم که از ترکیه، دبی، لبنان یا هند وارد می شود خیلی خیلی زیاد است.
شما می توانید با اطمینان برای رفع ترک های بعد از زایمان، بعد از بارداری، افزایش و کاهش وزن استفاده کنید. و تاثیر معجزه آسای آن را ببینید.