سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست
بهترین محصول در دنیا که حجم مژه و ابروهای شما را دو برابر میکند!

مژه و ابروهای بلند و پرپشت، کمک زیادی به داشتن چشمانی نافذ و جذاب می‌کنند که زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد. بسیاری از ما در رویای داشتن مژه‌ها و ابروهای خوش‌حالت و پرحجم هستیم که اعتماد بنفسمان را بالا برده و ما را از استفاده از مژه‌های مصنوعی و حتی ریمل‌های سنگین بلند کننده بی‌نیاز کند. محصولات موثری برای تقویت ابرو و مژه طراحی و آزموده شده‌اند، اما در این مقاله شما را با بهترین و موثرترین سرم تقویت و رشد مژه و ابرو از برند هیربرست آشنا می‌کنیم.

 

سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست

معجزه‌ی رشد و تقویت مژه و ابرو

داشتن مژه‌ها و ابروهای زیبا برای همه‌ی ما ایده‌آلی دوست داشتنی است که محصولات مختلف را برای رسیدن به آن امتحان می‌کنیم. در حالی که بسیاری از محصولات موجود در بازار کمک چندانی به بهبود وضعیت ابرو و مژه‌های ما نکرده و حتی ممکن است پس از قطع مصرف محصول، مجددا به حالت طبیعی خود برگردند.

در بعضی از افراد، ریزش موهای ابرو و مژه باعث کم پشتی و کم حجم شدن قابل توجه آن‌ها می‌شود. درحالی که داشتن ابرو و مژه‌های پر و سالم می‌تواند به جذابتر دیده شدن چشم‌ها، زیبایی صورت، و در نهایت بالابردن اعتماد به نفس شما بسیار کمک کند. به ویژه اگر این زیبایی کاملا طبیعی و متعلق به شما باشد!

شرکت انگلیسی هیربرست hairburst که تولید کننده محصولات فوق العاده موثر و پرطرفدار تقویت مو است، این بار سرمی برای کمک به تقویت و رشد ابرو و مژه طراحی کرده که مانند محصولات دیگر این شرکت، توانسته مشتریان پروپاقرص خود را مجذوب کند. این سرم عالی می‌تواند تمامی نیاز ابرو و مژه‌ی شما را برای رشد بیشتر، پرپشتی و کنترل ریزش فراهم کرده و از این طریق، با روشی کاملا مطمئن و قابل اعتماد، آنها را جذاب‌تر و بلندتر کند.

کیفیت و تاثیرگذاری این محصول به حدی است که امروزه مدل‌ها، بازیگرها و سلبریتی‌های معروفی در دنیا مانند جنیفر لوپز از این سرم برای داشتن ابروها و مژه‌های زیبا و پرپشت استفاده می‌کنند.

مواد موثره‌ی سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست

 

در این محصول هیربرست، از ترکیبات مطمئن و طبیعی استفاده شده که در مجموع، تاثیر مثبت خود را به بیشترین حد ممکن بر روی تارهای ابرو و مژه می‌گذارند. اما برای آشنایی بیشتر با این ترکیبات، به سه نمونه‌ی مهم از مواد موثره‌ی مورد استفاده در فرمول سرم هیربرست اشاره می‌کنیم.

 

 

سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست

 

۱- پروتئین گندم هیدرولیز شده (Hydrolysed Wheat Protein)

پروتئین‌های هیدرولیز شده‌ی گندم، موهای ضعیف ابرو و مژه را به خوبی تقویت و ترمیم می‌کنند، زیرا یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمانی مو، پروتئین‌ها و آمینواسیدها هستند. بنابراین، این پروتئین که به اختصار HW نیز نامیده می‌شود، به مرور زمان موهای مژه و ابرو را بلند کرده و تا حد زیادی در برابر شکستگی و ریزش مقاوم می‌کند.

علاوه‌بر این‌ها، این پروتئین‌ها از طریق حفظ رطوبت در هر رشته از موهای ظریف، باعث درخشش و ضخامت بخشیدن به آن‌ها می‌شوند. بنابراین عجیب نیست که این ماده را یکی از مهم‌ترین مواد موثره‌ی موجود در این سرم بدانیم. البته در مواد بسیار نادری، افراد به پروتئین‌های گندم حساسیت دارند که به همین دلیل توصیه می‌کنیم این افراد با پزشک خود درباره مصرف این محصول مشورت کنند.

 

۲- عصاره شبدر قرمز و پپتیدهای شبیه سازی شده (Biomimetic Peptide Red Clover Extract)

این ترکیب سازنده، بیانگر مجموعه‌ای منحصر به فرد از پپتیدهای شبیه‌سازی شده بیولوژیکی است که از گیاه شبدر قرمز استخراج شده است. پپتیدهای موجود در این عصاره جلوگیری از ریزش مو را هدف گرفته و تاثیر مثبت قابل توجهی روی ابرو و مژه‌های شما می‌گذارند. به طور خلاصه این ماده موثره به مهار DHT و ریزش موی ابرو و مژه، تحریک تولید کلاژن و محکم شده موها و در نهایت ایجاد موهایی پرتر و ضخیم‌تر بدون اینکه التهابی در این نقطه ایجاد شود، کمک می‌کند.

نتایج بالینی و آزمایشات زیادی تا به حال اثر این ماده موثره را بر روی مژه‌ها برای افزایش ضخامت و پرپشت کردن آن‌ها ثابت کرده است.

 

 

سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست اصل

 

۳- هیالورونات سدیم (Sodium Hyaluronate)

این ماده یکی از مشتقات اسید هیالورونیک و با وزن مولکولی کم است، به طوری که می‌تواند به راحتی به رشته‌های مو نفوذ کند. هیالورونات سدیم، قابلیت بالایی در جذب و اتصال به موکلول‌های آب دارد (در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ برابر وزنش) و می‌تواند به خوبی تارهای مژه و ابرو را رطوبت‌رسانی کند. بدیهی است با تزریق مقدار قابل توجهی آب به تارهای موی ابرو و مژه باعث سلامت، شادابی، درخشش طبیعی و خوش حالتی آن‌ها خواهد شد. حتی این مقدار قابل توجه آبرسانی می‌تواند مژه‌ها را تا حدودی ضخیم‌تر و پررنگ‌تر کند.

خواص سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست برای ابرو و مژه

  • تقویت کننده و محرک رشد ابرو و مژه
  • نرم کننده تارهای موی ابرو و مژه
  • ضد ریزش موهای ابرو و مژه
  • پرپشت کردن و حجم دادن به مژه‌های نازک، ظریف، ریز، کوتاه و کم پشت
  • ضخامت‌بخشی به ابروها
  • برای سنین ۱۵ به بالا

چرا میگوییم «سرم سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست» بهترین است؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث برتر بودن این محصول نسبت به رقبای خود می‌شود. ما در این قسمت چند مورد از مزایای غیر قابل انکار این سرم هیربرست را ذکر می‌کنیم.

۱- تامین پپتیدها و آمینواسیدهای مورد نیاز برای مژه و ابرو!

یکی از مهم‌ترین نیازهای تارهای مو، پروتئین‌ها و اسیدآمینه‌هایی است که می‌توانند به تحریک مژه و ابرو برای رشد بیشتر و تولید رشته‌های سالم‌تر و متراکم کمک کنند. این سرم غنی از پروتئین‌های هیدرولیز شده و پپتیدهای گیاهی است که به خوبی پیاز مو و حتی پیازهای غیرفعال را وادار به رشد و فعالیت می‌کند.

مژه‌های زیبا و پرپشت نتیجه‌ی غیر قابل انتظاری از این محصول نبوده و می‌تواند کاملا به آن تحقق ببخشد. پس اگر مژه‌ها و ابروهای کم پشت و کم جانی دارید که بیشتر از حد طبیعی خود (یک تا دو تار در روز) ریزش دارند یا حتی قسمتی از آنها به هر دلیلی خالی شده، این سرم به شما کمک می‌کند تا زیبایی و سلامتی را به ابرو و مژه‌ی خود برگردانید.

 

سرم سرم تقویت و رشد مجدد مژه و ابروی هیربرست

۲- سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست قدرت نفوذ بالا!

این محصول با توجه به فرمول خاص خود و وزن سبک و حالت سرم و مایع آن، به خوبی در پوست دربردارنده‌ی ابرو و مژه نفوذ می‌کند. با قدرت نفوذ بالا، مواد موثره‌ی موجود در این محصول، به مقدار زیادی در اختیار ریشه‌ی موها قرار می‌گیرد و تاثیرگذاری آن را بیشتر می‌کند.

 

۳- تهیه شده از مواد کاملا طبیعی!

برای تقویت مژه و ابروها، چه ترکیبی بهتر از فرمولاسیونی است که تا ۹۸ درصد از مواد و عناصر طبیعی ساخته شده است. در حالی که برخی محصولات مشابه موجود در بازار از مواد شیمیایی و بعضا حساسیت‌زا ساخته شده‌اند که اگرچه در کوتاه مدت تاثیر گذارند، اما در مدت زمان طولانی‌تر تارهای ابرو و مژه‌ی شما را دچار ریزش، نازکی و شکنندگی می‌کنند.

به‌علاوه، استفاده از محصولی مطمئن که با مواد طبیعی ساخته شده، در حساس‌ترین نقطه صورت که نزدیکی چشم‌هاست و پوست حساسی نیز دارد، بهتر از محصولات نامرغوب و فیک و شیمیایی است. مواد طبیعی باعث شده‌اند با استفاده از این محصول، دچار حساسیت، قرمزی پوست و چشم یا حتی سوزش و ریزش موهای مژه و ابرو نشوید. به عبارتی این محصول موثر به خاطر طبیعی بودن شما را دچار عوارض جانبی نخواهد کرد و می‌توانید کاملا به آن اعتماد کنید.

 

۴- بدون استفاده از هورمون‌ها!

برخی از محصولات تقویت کننده‌ی رشد مو، از هورمون‌ها برای تحریک پیازهای مو استفاده می‌کنند. این مساله در مورد برخی از سرم‌ها و محلول‌های تقویت کننده مژه و ابرو هم صدق می‌کند. اما هیربرست مثل شامپوها و نرم کننده‌های خود، در سرم تقویت کننده مژه‌ی خود از هورمون های تحریک کننده استفاده نکرده است.

تمامی آنچه باعث رشد و ضخامت بخشی به تارهای مژه و ابرو می‌شوند، ترکیباتی تغذیه کننده و رطوبت‌رسان هستند که مستقیما بر روی مژه تاثیر گذاشته و تاثیری بر روی سیستم و تعادل هورمونی در بدن شما نخواهند داشت. این مساله باعث شده تاثیر سرم حاضر ماندگارتر و بیشتر از باقی محصولات هورمونی باشد. همچنین شما بدون نگرانی درباره سلامتی خود، از آن استفاده می‌کنید.

سرم موجود یک جایگزین بی خطر برای سرم‌های مبتنی بر هورمون موجود در بازار است که با ترکیب قدرتمند خود، بر روی ابرو و مژه‌ی شما تاثیر می‌گذارد. طبیعی بودن ترکیب این محصول و نداشتن هورمون‌ها، باعث می‌شود، انتخاب ایمنی برای بانوان باردار و حتی در دوران شیردهی باشد.

 

hairburst eyelash growth serum

۵- سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست حاوی آنتی اکسیدان!

در فرمول این سرم از آنتی اکسیدان‌های گیاهی استفاده شده که به نوبه‌ی خود به سلامتی پوست و مو در ناحیه‌ی ابرو و مژه کمک کرده و التهابات پوستی را برطرف می‌کنند. آنتی اکسیدان‌ها که نقش مهمی در ساخت پروتئین‌های مو دارند، باعث محکم شدن تارهای مو و جلوگیری از ریزش آن‌ها می‌شوند.

 

۶- ترکیب وگان و گیاهی!

افرادی که به گیاهی بودن یا وگان بودن محصولات آرایشی و زیبایی خود اهمیت می‌دهند، حتما این مورد را همیشه در نظر دارند. سرم تقویت کننده و رشد مژه و ابروی هیربرست یک محصول گیاهی و سودمند است که به چشمان شما کمک می‌کند تا زیباتر از قبل به نظر برسند.

 

۷- سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست بدون پارابن و سولفات (SLS)

اخیرا وجود نگهدارنده‌های حاوی پارابن و سولفات‌های رایج در محصولات آرایشی-بهداشتی، بسیاری از افراد را در رابطه با سلامتی این محصولات نگران کرده است. خوشبختانه هیربرست از هیچ یک از این مواد در سرم تقویت کننده مژه و ابرو استفاده نکرده است.

 

سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست بدون پارابن و سولفات (SLS)

 

۸- عاری از خشونت (Cruelty Free)

شرکت انگلیسی هیربرست این سرم ویژه‌ی خود را برای آزمایش ایمنی سنجی، بر روی حیوانات آزمایش نمی‌کند. بنابراین خیالتان از این بابت راحت است که در هیچ یک از مراحل تحقیق و تولید و آزمایشات مربوط به این روند، ظلم و خشونتی به حیوانات صورت نمی‌گیرد.

۹- بدون عطر و رایحه

نداشتن عطر و رایحه برای چنین محصولی، باعث می‌شود اگر به بیشتر رایحه‌ها یا برخی از آن‌ها حساسیت دارید، در رابطه با این محصول نگران نباشید. این سرم چشم‌هایتان را اذیت نکرده و باعث ایجاد آلرژی در شما نخواهد شد.

۱۰- سرم تقویت کننده مژه و ابروی هیربرست اثربخشی در ۴ تا ۶ هفته

بررسی‌ها و آزمایشات بالینی ثابت کرده که این محصول در مدت زمان بین ۴ تا ۶ هفته استفاده‌ی منظم (روزی یک تا دوبار استفاده) می‌تواند نتیجه‌ی قابل توجه خود را در پرپشت کردن و بلند کردن موهای ابرو و مژه نشان دهد. بنابراین، با عکس گرفتن از چشم‌های خود قبل از استفاده از محصول و پس از مدت زمان گفته شده، شگفت زده می‌شوید.