Hanisul-brand
برند هانیسول (Hanisul)

برند هانیسول (Hanisul)

فارغ از این که تا به حال با چند برند از دنیای آرایش و زیبایی سر و کار داشته و محصولات آن‌ها را امتحان کرده‌اید، می‌دانید که کره‌ای‌ها بهترین محصولات زیبایی و مراقبتی پوست در جهان را دارند. چرا که زنان و دختران کره و حتی مردانشان پوستی بدون عیب، با نشاط و سالم دارند. محصولات ساخت کره‌ جنوبی مانند تولیدات برند هانیسول (Hanisul)  امروزه از پر طرفدارترین و با کیفیت ترین تولیدات این صنعت به شمار می‌آید که به خوبی می‌داند چه چیزی برای زیبایی و سلامتی پوست شما مورد نیاز است. این شرکت از تکنولوژی منحصر به فرد MO-A در محصولاتش استفاده می‌کند که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

هانیسول چگونه متولد شد؟

سال‌ها قبل در کشور کره‌ی جنوبی، از تزریق‌های آمپولی خاص برای مداوای افراد مسن و میانسالی که مفاصل تحلیل رفته یا به هر دلیلی آسیب دیده داشتند، استفاده می شده است. این تزریقات سبب می‌شده مفاصل افراد مورد نظر پس از مدتی بازسازی شده و جرقه‌ فکری بازسازی سلول‌ها را در زمان خود مطرح کرد. ایده‌ای که می‌توانست به بهبود بسیاری از بیماری‌های وابسته به سلول‌های مرده یا دارای نقص، مانند آرتروز یا مشکلات رباط و غضروف‌، کمک کند.

پس از قریب به ده سال تحقیق و بررسی بر روی مواد تشکیل دهنده‌ی این آمپول‌ها که موجب تحریک رشد و تکثیر سلولی می‌شدند، و ترکیب آن با طب شرقی و به ویژه طب سنتی کره به نتایج بسیار جالبی دست پیدا کردند. دکتر متخصص طب شرقی به نام جانگ دونگ هون که مسئول این تحقیقات بود، با پژوهش گسترده بر روی گیاهان دارویی و اثر آن‌ها بر روی بازسازی سلول‌های پوستی، توانست آمپول‌هایی را تولید کند که قادر به بازسازی سلول‌ها و بافت پوست بودند.

بنابراین، آمپول‌های ساخته شده اولین محصولات برند هانیسول بودند که در بیمارستان مدیکال (یک بیمارستان طب شرقی در سئول)، در قسمتی مجزا به افراد دچار مشکلات پوستی تزریق می‌شدند. این افراد عموماً دارای  پوست‌های تیره و کدر، لک‌دار، پر از جوش و مانند آن بودند. برند هانیسول با حدود ۱۵ سال سابقه، برای آنچه که اکنون عرضه می‌کند و با بیش از ۱۰ سال تحقیق و مطالعه و استفاده از دانش و تکنولوژی پیشرفته کره ساخته شد تا به عنوان بهترین و مؤثرترین برند سال انتخاب شود.

برند Hanisul ترکیبی از طب سنتی کره با بیش از هزار سال قدمت و تکنولوژی و نوآوری کنونی در کنار زیبایی‌شناسی طبیعت است. MO-A اعتقاد دارد که همه‌ی زیبایی‌ها از طبیعت حاصل شده‌اند، بنابراین برای ساخت محصولات خود تماماً از طبیعت الهام می‌گیرد.

برند هانیسول (Hanisul)

امتیازات هانیسول

هانیسول راه طولانی و پر تلاشی را طی کرد تا به جایگاه موفق امروزی رسیده و بهترین محصولات مراقبت و درمان پوستی را خلق کند. این برند کره‌ای در مسیر پیشرفت خود امتیازات بسیار مهمی را از آن خود کرده که موجب جذب مخاطبان زیادی در سراسر دنیا و دوستداران زیبایی شده است.

تکنولوژی MO-A

در این تکنولوژی برند هانیسول (Hanisul) به روش ساخت مؤثرترین ماده‌ی جوانساز و روشن کننده طبیعی پوست توسط دکتر جانگ برمی‌گردد که به واسطه‌ی ابداع آن، در سال ۲۰۱۹ از دولت کره‌ی جنوبی جایزه‌ی ثبت اختراع دریافت نموده است. MO-A که مخفف عبارت Medical O anti-aging است، بطور کامل از مواد گیاهی و طبیعی برگرفته شده و این مواد مطابق با تکنیک‌های روز و روش‌های بیولوژیکی با هم ترکیب شده‌اند.

گرچه ماده‌ی مؤثری که این روش ارائه می‌دهد، قادر است اثر مثبت قابل توجهی بر روی پیگمنت‌های پوست گذاشته و بافت آن را روشن و جوان کند، اما این مهم‌ترین امتیاز MO-A نیست. مهم‌ترین خاصیت این ترکیبات به درصد جذب فوق‌العاده بالای آن باز می‌گردد.

جالب است بدانید زمانی که شما از محصولات مراقبت پوستی مانند انواع کرم، لوسیون، سرم و مانند آن‌ها استفاده می‌کنید، در بهترین حالت بین ۲ تا ۳ درصد از محصول مورد نظر جذب سلول‌های پوستی می‌شود. به همین جهت است که با اینکه به دنبال استفاده از بسیاری محصولات مراقبت از پوست، اثر آن را می‌بینید، اما با گذشت چندین ساعت یا یک روز و یا زمانی که استفاده از آن را قطع کنید، تأثیرش کاملاً از بین خواهد رفت. چرا که درصد محدودی از مواد به سلول‌های سطح داخلی پوست نفوذ می‌کنند.

اما هانیسول با به کارگیری تکنولوژی MO-A، ترکیبی را در محصولات خود فراهم کرده که به میزان ۵۲.۹۳% درصد از آن، یعنی بیش از نیمی از محصول به داخل سلول‌های پوست نفوذ کرده و جذب می‌شود. بنابراین جذب عمیق و فوق‌العاده بالای مواد مؤثره، موجب می‌شود اثرات درمانی و خوشایند آن حتی تا هفته ها بعد نیز نمایان باشد. و تغییرات به وجود آمده بازگشت نخواهند داشت.

برند هانیسول (Hanisul)

به‌طور کلی این مواد با قدرت بالا و تأثیر ماندگاری زیاد، ملانین طبیعی موجود در بافت پوست را به میزان قابل توجهی کاهش داده و واکنش‌های التهابی پوست را با بازسازی و ترمیم سلول‌ها مهار می‌کند.

 

برند هانیسول (Hanisul)

صد در صد گیاهی و طبیعی

همانطور که گفتیم، هانیسول آمیخته‌ای از طب سنتی شرقی و زیبایی شناسی طبیعی است، چرا که اعتقاد دارد طبیعت همه‌ی زیبایی‌ها را پدید اورده است. بنابراین در ترکیب محصولاتش به هیچ عنوان از مواد شیمیایی و مصنوعی استفاده نخواهد کرد. محصولات هانیسول، حاوی عصاره‌ی گیاهان دارویی و ارگانیک مانند جنسینگ است که بهترین تأثیر را بر روی پوست می‌گذارند.

این برند کره‌ای موفق، بر اساس طب شرقی و سنتی کره سعی در درمان و برطرف کردن مشکلات و کمبودهای تغذیه ای پوستی دارد. طب شرقی معتقد است که در بدن انسان سالم، تعادل مشخصی بین اجزا، مواد غذایی دریافتی در کل بدن وجود دارد. عواملی مانند بیماری یا خوراک نامناسب موجب بر هم خوردن این تعادل می‌شوند و به دنبال عدم تعادل، بیماری به وجود می‌آید. بنابراین حفظ تعادل کلی بدن و رساندن آن به تعادل در مواردی که به علت بدی تغذیه،استرس، بیماری و غیره تعادل بدن بهم خورده است، اصلی‌ترین راه‌ پیشگیری یا بهبود بیماری‌هاست.

هانیسول بر همین مبنا، با شناسایی عواملی که برهم خوردن تعادل آن‌ها در پوست موجب می‌شود، توانسته ترکیب خاصی را برای بازگرداندن و جبران کمبودها ی پوستی، خلق کند. برای مثال می‌توان گفت ترکیبات آبرسان موجود در این محصولات، پیشنهادی هستند که برای به تعادل رساندن پوست‌های خشک و حساس ارائه شده‌اند. چرا که خشکی پوست، زمینه‌ساز ابتلا به انواع مشکلات پوستی همچون چین و چروک، پیری، ایجاد لک‌ها و… است. این مورد به خصوص در آب و هوای نسبتاً خشک بسیاری از کشورها و مناطقی از ایران، حائز اهمیت است.

برند هانیسول (Hanisul)

برند هانیسول (Hanisul) مورد تأیید دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های بزرگ کره جنوبی

به طور قطع، از یک محصول حرفه‌ای و اثر بخش انتظار می‌رود که در درجه ی اول از طرف کشور خود و مصرف کنندگان کشور تولید کننده مورد اعتماد باشد. هانیسول نیز از این قاعده مستثنی نبوده و انتظار داریم کره‌ای‌ها آن را تأیید و استفاده کنند.

از اوایل ثبت اختراع توسط این برند تا عرضه‌ی انواع محصولات مراقبتی‌اش به بازار، سه مرکز بزرگ تحقیقات پزشکی از برترین دانشگاه‌های سئول، همچون دانشگاه کوریا، دانشگاه سئول و دانشگاه کیانگ هی که همگی دارای بیمارستان‌های تخصصی برای تحقیقاتشان هستند، مورد بررسی قرار گرفته است. این بیمارستان‌ها علی‌رغم تمام تحقیقاتی که بر روی محصولات هانیسول و MO-A انجام داده‌اند، نتوانستند هیچ  گزارش منفی یا مواد حساسیت زا که در بیشتر برندهای پوستی گرانقیمت هم حتی یافت می شود گزارش کنند.

در حال حاضر پس از چندین سال از شروع تولید محصولات این برند، بیشتر از ۲۰۰۰ بیمارستان در کره این تولیدات را استفاده می‌کنند. در طول این مدت آزمایش و بررسی، مواد MO-A از نظر سلامت و ضد حساسیت بودن کاملاً تأیید شده‌اند. تا جایی که در سال ۲۰۱۹، این شرکت به عنوان بهترین اختراع محصولات پوستی معرفی شده که زیر نظر پزشک متخصص پوست به فعالیت می‌پردازد. هم چنین عدم حساسیت‌زایی و ایجاد واکنش پوستی توسط این محققان به اثبات رسیده است.

برند هانیسول (Hanisul)

حاوی عصاره‌ی میوه نونی (Noni)

نونی نام نوعی میوه‌ی بسیار پر خاصیتی است که به توت هندی نیز شهرت دارد. سابقه‌ی استفاده از این گیاه برای مصارف دارویی آن چیزی در حدود ۲۰۰۰ سال است. تحقیقات و بررسی‌ها بر روی خواص این میوه نشان داده که آب حاصل از این میوه، خواص ضد میکروبی، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد التهاب، ضد درد و ضد سرطان دارد. بسیاری از ترکیبات ارزشمند موجود در این میوه، اثر مثبتی بر روی  پوست انسان دارند و به دلیل همین تعدد خواص مختلف که سبب می‌شود به عنوان یک نوش دارو مطرح شود، از این میوه در محصولات هانیسول، استفاده می‌شود.

این میوه که در ترکیب MO-A به کار رفته شده، یک مرطوب کننده یا آبرسان بسیار عالی برای انواع پوست و به ویژه پوست خشک است. پوستی که به درستی آبرسانی نشود، در طول زمان دچار بسیاری مشکلات از قبیل چین و چروک، کدری و مانند آن می‌گردد. عصاره‌ی این میوه موجب متعادل‌سازی پوست شده و به اعماق آن نیز نفوذ می‌کند.

مبارزه با پیری پوست و جلوگیری از مردگی و کهولت سلول‌های پوستی، موضوعی است که برای همه‌ی ما مورد اهمیت است. عصاره‌ی میوه نونی، حاوی ترکیبات ضد پیری، روشن کننده پوست و آبرسان است که در مدت کوتاهی حالت درخشش و زیباییی به پوست خواهد بخشید.

برند هانیسول (Hanisul)
برند هانیسول (Hanisul)

تنوع بالا

محصولات برند هانیسول (Hanisul) برای طیف مختلفی از پوست‌ها با شرایط مختلف قابل استفاده هستند. بر روی این محصولات اغلب ذکر شده که برای انواع پوست و به ویژه پوست‌های خشک و حساس مناسب است. به علاوه، هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند از تولیدات این شرکت بهره ببرند. این برند کره‌ای تمامی مواد مورد نیاز برای تقویت و رفع مشکل پوست را در برداشته و به طیف وسیعی از نیازهای مصرف کنندگان پاسخ می‌دهد.

مجموعه‌ی هانیسول در این راستا با استفاده از تکنولوژی ابداعی قدرتمند خود یعنی MO-A، توانسته محصولات متعدد مهمی در قالب آمپول‌های پوستی، کرم‌ها، ماسک‌ها، تونر، ژل شست و شو و در نهایت ضد آفتاب، تولید و عرضه کند. علاوه بر تنوع و همه شمول بودن این تولیدات، یک امتیاز شاخص دیگر برای این سری محصولات کره‌ای، پوشش دادن تمام مراقبت‌های پوستی لازم در طول شبانه روز است. بدین معنا که برای هر لحظه از زندگی روزانه‌ی شما برنامه‌های مراقبتی مخصوصی را تدارک دیده تا پوست در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو به تعادل و سلامتی برسد.

بدون عطر

پیش‌تر گفتیم که محصولات هانیسول کاملاً گیاهی بوده و هیچ ماده‌ی افزودنی شیمیایی یا سنتزی مانند عطرهای مصنوعی که به برخی از محصولات مشابه افزوده می‌شوند، در آن وجود ندارد. بنابراین دور از انتظار نخواهد بود که در هنگام استعمال این تولیدات، بوی معطری مشابه با نمونه‌های رقیب موجود در بازار احساس نشود.

در حقیقت محصولات معتبر این برند، همین ویژگی را داشته و در هنگام استفاده به جای بوی معطر، بوی گیاهانی که از آن‌ها تشکیل شده به مشام می‌خورد. این مورد به خصوص در رابطه با آمپول پوستی و ضد آفتاب این برند صدق می‌کند، گرچه در مدت کوتاهی اثری از بو نخواهد ماند. نکته‌ی بسیار جالب توجه این است که همین بوهای طبیعی و گیاهی که استشمام می‌شود، بر روی سیستم عصبی فرد تأثیر گذاشته و اثری آرامش‌بخش را ایجاد می‌کند.

ازبین بردن لک روشن کردن پوست

رسالت اصلی MO-A که موجب محبوبیت آن در کره شده، تأثیر فوق العاده‌ی آن در روشن کردن پوست، برطرف نمودن جوش‌ها (آکنه) و به طور کلی هرگونه التهاب پوستی، در کنار رطوبت رسانی به پوست و بازسازی و جوانسازی بافت آن است. به دنبال بازسازی سلول‌های پوستی توسط به تدریج لک‌های پوستی یا ملانین‌های نا هماهنگ نیز برطرف می‌شوند.

 

برند هانیسول (Hanisul)

تولیدات برند هانیسول (Hanisul)

در زیر می‌توان به طور خلاصه لیستی از مهم‌ترین کالاهای تولید شده از این شرکت‌ را نام برد:

  • ژل شست و شو یا کلینزر
  • تونر
  • آمپول پوست
  • کرم دور چشم
  • کرم پوست صورت
  • کرم دو کاره
  • ضد آفتاب‌
  • ماسک صورت

برند هانیسول (Hanisul)