سوالی دارید؟

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

سوراو؛ فقط کالای اصلی

 

سوراو اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همه آن ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که سوراو برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از سوراو خریداری می‌کنند.
شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تأثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.

سوراو؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت سوراو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت،

بنابراین کلیه کالاهایی که در سوراو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت سوراو به فروش نمی‌رسد. از این رو است که سوراو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

0