بر اساس برند
بر اساس سن
بر اساس ویژگی
کشور سازنده
بر اساس جنسیت
بر اساس کارکرد
بر اساس ضد آفتاب
بر اساس بافت

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۹

خرید اینترنتی محصولات برند اوسرین

برند اوسرین برای انواع پوست ها، محصولاتی از قبیل کرم ها و فلوئیدهای مختلفی برای جلوگیری از پیدایش چروک ها و همچنین رفع چروک های پوست عرضه نموده است. هیالورون فیلر گروهی از این محصولات است که شامل فلوئید روز برای پوست نرمال و چرب، کرم ضدچروک برای پوست های خشک و کرم ضد چروک شب و کرم دور چشم می باشد. همه محصولات هیالورون فیلر به جز کرم دور چشم دارای SPF مساوی با ۱۵ می باشند. ماده مؤثره هیالورون فیلر همانطور که از نامش مشخص است، اسید هیالورونیک است که از ترکیبات اصلی بافت همبند پوست می باشد. هیالورونیک اسید رطوبت پوست را باز گردانده و چین و چروک های پوست را به طور واضح کاهش می دهد. ساپونین از دیگر ترکیبات مؤثره محصولات اوسرین است که تولید هیالورونیک اسید را در لایه های عمقی پوست تحریک نموده و افزایش می دهد.

قیمت محصولات اوسرین

در حدود صد و بیست سال پیش شیمیدان جوانی امولوسیونی اختراع کرد و نام اوسرین را برای آن برگزید . اوسرین (Eucerin) از واژه ای یونانی به معنی “موم زیبایی” الهام گرفته شده بود . این امولوسیون حدود 20 سال بعد از ساخته شدنش به دلیل خواص نرم کنندگی و خنک کنندگی مورد تایید تمام پزشکان قرار گرفت . این امولوسیون یک فرمول پایدار از ترکیب آب ، روغن و لانونین است که پایه ای مناسب برای انواع کرم و پماد و لوسیون بوده و کمک می کند تا مواد موجود در ترکیبات به خوبی جذب پوست شوند. قیمت و خرید بهترین محصولات برند اوسرین را در فروشگاه اینترنتی سوراو تجربه کنید.

محصولات اوسرین

تاریخچه اوسرین

در دهه 70 میلادی کرم و لوسیون اوسرین با PH5 روانه بازار شد و هنوز هم پزشکان استفاده از آن ها را توصیه می کنند . البته نه همان کرم، بلکه کرم اوسرین جدید که برای تمام مشکلات پوستی یک محصول جداگانه طراحی کرده است که با استفاده از آن‌ها مراقبت از پوست را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد. کیفیت این محصولات می‌تواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید. قیمت محصولات اوسرین مناسب و کیفیت بالایی دارند.

محصولات برند اوسرین