SiteLogo

3 تکنیک استفاده از برس حرارتی یا برس برقی | موهایی آراسته تنها در 15 دقیقه

0 1410


(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
3 تکنیک استفاده از برس حرارتی یا برس برقی | موهایی آراسته تنها در 15 دقیقه

اگر می‌خواهید از برس حرارتی برای حالت دهی موهای خود استفاده کنید، ابتدا باید موهای خود را بشویید و کمی خشک کنید. سپس از محصولات مراقبت از مو جهت تقویت موهایتان و محافظت از آن‌ها در برابر حرارت استفاده نمایید و بعد از آن، برای حالت دهی بهتر و حرفه‌ای تر، موهایتان را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کنید. برای استفاده از برس حرارتی، 3 تکنیک وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید موهای خود را صاف کنیدیا آن‌ها را حالت دهید یا حجم آن‌ها را بیشتر کنید.

نحوه کار با برس حرارتی

مراحل آماده‌سازی مو برای استفاده از برس حرارتی

برای داشتن موهای شیک و جذاب با برس حرارتی، مهم‌ترین گام، آماده‌سازی مو است. این مراحل تاثیر زیادی در نتیجه نهایی خواهند داشت. پس آن‌ها را دست کم نگیرید.

1. شستشو مو:

قبل از استفاده از برس حرارتی، باید موهای خود را به دقت بشویید. استفاده از یک شامپو مناسب و سازگار با نوع موهایتان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

معیارهای مهم در انتخاب و خرید شامپو مو مناسب
معیارهای مهم در انتخاب و خرید شامپو مو مناسب
موهای درخشان و قوی جذابیت ظاهری ما را افزایش می‌دهند. در راستای این هدف، انتخاب شامپو مناسب با توجه به نوع مو از اهمیت بسیاری برخوردار است. با وجود تنوع بسیار شامپوها در بازار، انتخاب یک شامپو مناسب و هماهنگ با نوع مو می‌تواند امری چالش برانگیز باشد.

2. خشک کردن مو:

پس از شستشو، موهایتان را با دقت خشک کنید. اگر از سشوار استفاده می‌کنید، حرارت آن را به حداقل ببرید تا موها دچار خشکی و آسیب نشوند.

3. استفاده از محصولات مراقبتی:

پیش از اینکه به استفاده از برس حرارتی بپردازید، از محصولات مراقبتی برای موهای خود استفاده کنید. این ممکن است شامل استفاده از روغن‌های مو، اسپری‌های تقویتی و محافظتی حالت‌دهنده و… باشد.

4. تقسیم موها:

موها را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کنید. این کار به شما کمک می‌کند که به طور مرتب و سیستماتیک با برس حرارتی کار کنید.

با اجرای مراحل آماده‌سازی مو به دقت، موهایتان برای مدل‌سازی با برس حرارتی آماده می‌شوند و نتایج بهتری خواهید گرفت.

تکنیک های استفاده از برس حرارتی مو

تکنیک‌های مدل‌سازی با برس حرارتی

حال که موهایتان آمادگی‌ لازم را دارند، مرحله بعدی کار با برس حرارتی است. در این بخش، به تعدادی از تکنیک‌های مدل‌سازی مو با برس حرارتی می‌پردازیم. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا موهای خود را به شکل‌ها و حالت‌های مختلفی درست کنید:

  • ایجاد موهایی صاف:

برای اینکه با استفاده از برس حرارتی موهایی صاف داشته باشید، لازم است قسمت‌های مختلف موهایتان را از ریشه تا نوک با حوصله شانه کنید.

  • ایجاد موج‌:

اگر به دنبال یک حالت مو موجی و زیبا هستید، از تکنیک ایجاد موج‌ها با برس حرارتی استفاده کنید. برای این کار، بخش‌های کوچکی از مو را بردارید و آن‌ها را دور برس حرارتی بپیچید و آرام شانه کنید و سپس با انگشتان به موهایتان حالت دهید. این تکنیکی عالی برای موهای موج دار یا حالت دار است.

  • حجم دار کردن مو:

اگر می‌خواهید به موهای خود حجم بیشتری دهید، از تکنیک حالت دهی حجم دار استفاده کنید. برای این منظور، بخش‌های مختلف موها را با برس حرارتی شانه کنید و قسمت‌های زیری مو را به سمت بالا شانه کنید تا حجم بیشتری به موهایتان ببخشید.

استفاده از برس حرارتی

نکات مهم:

  • اگر می‌خواهید موهای لخت و ابریشمی داشته باشید، لازم است به آرامی موهای خود را چندین بار با استفاده از برس حرارتی شانه کنید تا به حالت دلخواه خود برسید.
  • هر چقدر موهای شما حالت بیشتری داشته باشند یا به عبارتی فرتر باشند، در استفاده از برس حرارتی باید دقت بیشتری به خرج دهید تا موهایتان کاملا صاف شوند.
  • پس از اینکه با به کارگیری برس حرارتی، موهای خود را به حالت دلخواه در آوردید، می‌توانید از تافت یا سایر نگهدارنده‌های حالت مو استفاده کنید تا حالت موهای خود را برای مدت طولانی حفظ کنید.

سخن پایانی

برس حرارتی، یکی از راحت‌ترین حالت دهنده‌های برقی مو است که می‌توانید با استفاده از آن در کمتر از یک ربع موهایی آراسته داشته باشید. البته برای این موضوع لازم است که از برس حرارتی با کیفیتی استفاده کنید.

ما در فروشگاه سوراو، طیف گسترده‌ای از برس‌های حرارتی را برای شما موجود کردیم تا شما بتوانید با بررسی و مقایسه آن‌ها با یکدیگر و در نظر گرفتن ویژگی‌های موها و نیازهایتان، بتوانید بهترین برس حرارتی را برای خود خریداری کنید. برای مشاهده و خرید انواع برس‌های حرارتی، کافی است به صفحه خرید برس برقی (برس حرارتی) در فروشگاه اینترنتی سوراو، مراجعه کنید.