شامپوی گارنیه رایگان بگیرید

بهترین و سالم ترین اسپری رنگ مو موقت (کانسیلر مو) فاقد آمونیاک

بهترین و سالم ترین اسپری رنگ مو موقت

چند نوع مختلف رنگ موی موقت وجود دارد، اسپری رنگ موی موقت تنها یک نمونه از آن است. این اسپری که به عنوان کانسیلر مو نیز شناخته می‌شود و روشی کوتاه مدت و بدون آسیب برای رنگ کردن موهای شما ارائه می‌دهد. بر خلاف سایر انواع رنگ مو، اسپری‌های موقت در واقع رنگ تارهای شما را تغییر نمی‌دهند، آنها فقط قسمت بیرونی ساقه مو و ریشه را با رنگی می‌پوشانند که معمولاً در چند شستشو با شامپو یا کمتر محو می‌شود.

اسپری‌های رنگ موی موقت در ترکیبات خود فاقد مواد شیمیایی مانند آمونیاک یا پراکسید است و استفاده از آن‌ها را برای انواع و بافت های مو آسان می‌کند که از بهترین اسپری رنگ مو موقت میتوان به برند لورال اشاره کرد.

 

جدول ویژگی های مهم اسپری رنگ مو
🚩 برند لورآل
🏴 کشور سازنده انگلیس
🌈 تعداد رنگ 5 رنگ
📦 پلمپ  پلمپ است
🤵 رنج سنی بالای 15 سال
👫 جنسیت زنانه – مردانه

 

ویدئوی کاربردی از اسپری رنگ موی لورال اصل

 

 

 

قیمت و خرید این محصول

با توجه به کاربردی بودن محصول، امروزه شرکت‌های بسیاری اقدام به تولید کانسیلر ریشه مو (رنگ موقت مو) کرده‌اند. از بهترین و پرفروش‌ترین این اسپری‌ها می‌توان به اسپری رنگ موقت ریشه موی برند لورال اشاره کرد که از کیفیت و رضایت بالای مصرف کننده را به همراه دارد.

اسپری Magic Retouch (اسپری رنگ ریشه مو) به روتوش جادویی نیز معروف است. این اسپری رنگ موی موقت سریعترین راه برای پوشاندن قسمت‌های خاکستری و سفید است و روی هر بافت یا نوع مو از جمله موهای مصنوعی کار می‌کند. فقط در چند ثانیه ریشه‌های خاکستری با فرمول سبک و سریع، پنهان می‌شوند که در هنگام خشک شدن هیچ لکه‌ای باقی نمی‌ماند. این محصول در 9 رنگ کاربردی موجود است و نیاز تمامی افراد را بر طرف می‌کند.

 

مشاهده انواع رنگ مو در فروشگاه سوراو

https://suraw.com/product-category/hair-products/hair-color

 

مشاهده تمامی کانسیلرهای ریشه مو

https://suraw.com/product-category/hair-products/hair-color/hair-color-spray/

 

ویژگی‌های رنگ مو موقت لورال

  • پوشش دهنده ۱۰۰ درصدی قسمت های ناهمرنگ در ریشه مو
  • خشک شدن سریع
  • کاربرد آسان
  • مقاومت کافی در برابر آب و حرارت
  • عدم رنگ پس دادن به لباس

 

سوالات متداول

بهترین کانسیلر ریشه مو کدام است؟