متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

تخفیف ویژه | محصولات اورجینال خارجی

برند ریل تکنیکس (Real Techniques) + براش های معروف ریل تکنیک

ریل تکنیکس

در دهه‌ی اخیر با شدت گرفتن استفاده از لوازم آرایشی توسط بانوان سرتاسر جهان، انتظارات و خواسته‌ها از این لوازم نیز شدت گرفته است. به طوری که اکثر خانم‌ها تمایل دارند تا بهترین و معتبرترین برندهای سازنده لوازم آرایش را پیدا کرده و از محصولات باکیفیت و اورجینال استفاده کنند. برند ریل تکنیکس نیز نام آشنایی در مجموعه اطلاعات آرایشی ماست که کم و بیش نام آن را از زبان بلاگرهای زیبایی، مجلات زیبایی یا میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای شنیده‌ایم. در مقاله‌ی حاضر بطور مختصر به معرفی (Real Techniques) پرداخته و لیستی از محصولات آن را نام می‌بریم.

 

 

real-techniques

مشاهده محصولات ریل تکنیکس (بر روی تصویر لوگوی بالا کلیک کنید)

براش کانتور Bold Metals 303 ریل تکنیک اصل ( Real Techniques بولد متالز شماره 301)

 

تاریخچه تاسیس برند ریل تکنیکس

سامانتا و نیکولا چاپمن (Samantha and Nicola Chapman) دو خواهر بودند که تقریبا می‌توان گفت در محاصره‌ی هنر آرایش بزرگ شدند. زیرا عمه‌ی آن‌ها یک آرایشگر برتر در لندن بود و با افراد مهمی همچون David Bowie و Princess Diana همکاری می‌کرد. مادر آنها نیز با این کار درگیر بوده و همواره با نگاهی خلاقانه، آخرین ترندها را در این عرصه امتحان می‌کرد.

نیکولا و سامانتا دختران جوانی بودند که سال‌ها قبل از تصمیم برای تاسیس برند ریل تکنیکس، آرایش کردن را بر روی یکدیگر تمرین می‌کردند. آن‌ها با استعداد، خلاق و به زیبایی بسیار مشتاق بودند. بنابراین بعد از دو سال حضور در مدرسه حرفه‌ای هنرهای آرایش، سامانتا به لندن رفت و کار خود را آغاز کرد. او این فرصت را داشت تا با برندهای مطرحی همچون MAC، استی لادر و شانل همکاری کند. نیکولا نیز در مسیری مشابه او گام برداشته و به آرایشگری پرداخت.

 

با گذشت زمان، موسسان جوان Real Techniques در این عرصه و در محیط زندگی خود، شهرت خاصی بدست آورده بودند. تا آنجا که در سال ۲۰۰۸، سامانتا اولین فیلم آرایشی خود را در وبسایت YouTube بارگذاری کرد. در آن زمان، هیچ دورنمای مشابهی در یوتیوب وجود نداشت، بنابراین مردم در همه جا شروع به یافتن فیلم او و درخواست ویدئوهای بیشتر کردند.

خیلی زود سامانتا با ساخت کانال Pixiwoo® شروع به همکاری کرده و در ارائه‌ی بستر جدیدی از هنرهای آرایشی پیشگام شدند. در سال ۲۰۱۰ و هنگامی که کانال Pixiwoo® به حدود ۳۰ هزار مشترک رسیده بود، ایده‌ی تاسیس برند ریل تکنیکس در ذهن آن‌ها جرقه زد و در سال ۲۰۱۱، اولین مجموعه از براش‌های Real Techniques ارائه شد.

 

براش رژ گونه Brush Crush ریل تکنیک اصل - Real Techniques Brush Crush Vol 3 Life Force 002 Blush Brush

شروع به کار برند ریل تکنیکس

از مهم‌ترین ضروریات یک آرایش موفق و حرفه‌ای که ظاهری طبیعی و مناسب را بسازد، استفاده از ابزارهای مناسب است. در گذشته، اکثر خانم‌ها با استفاده از گوه‌های مثلثی، اپلیکاتورهای چشم و حتی انگشتان دست برای اعمال مواد آرایشی بر روی صورت خود استفاده می‌کردند.

موسسان برند ریل تکنیکس به خوبی می‌دانستند که زنان همواره به دنبال ابزارهایی بهتر و محصولاتی با کاربرد آسان‌تر هستند تا بهترین کیفیت‌ها را در حین آرایش تجربه کنند. به‌ علاوه از آنجایی که یوتیوب رسانه‌ای بسیار مناسب برای یادگیری اسرار حرفه‌ای آرایش بود، شروع تبلیغ براش‌های Real Techniques از این رسانه موفقیت ‌آمیز بنظر میرسید.

 

شروع به کار برند ریل تکنیکس

 

همین فکر کافی بود تا بلافاصله پس از راه اندازی شرکتشان، کیفیت باور نکردنی براش‌ها را در کنار آموزش‌های حرفه‌ای، جالب و سرگرم کننده در این رسانه‌ی پر مخاطب، به رخ بکشند. زنانی که از سرتاسر جهان از این وبسایت بازدید می‌کردند، اطلاعات بیشتری در مورد این برند کسب کرده و به آن اعتماد می‌کردند.

خیلی سریع جامعه‌ای جهانی از بانوانی که عاشق آرایش بودند، در اطراف برند ریل تکنیکس شکل گرفت. آن‌ها نه تنها ارتباط مستقیمی با سامانتا و نیکولا داشتند، بلکه قادر به برقراری ارتباط و تبادل نظر با یکدیگر نیز بودند. شبکه اجتماعی راهی فوق العاده سریع و بروز برای معرفی و کسب شهرت در بین بانوان سرتاسر جهان بود.

امروزه براش‌های مرغوب مارک ریل تکنیکس در ایالات متحده، انگلیس و در همه‌ی کشورها پخش شده است. موسسان آن نیز همچنان به عنوان هنرمندان برتر آرایش، برای مجلات و روزنامه‌های ملی مطلب می‌نویسند، در شبکه‌های تلویزیون به عنوان کارشناسان زیبایی ظاهر می‌شوند و مجله دیجیتالی خود را نیز اداره می‌کنند. Real Techniques جوایز مهمی همچون جایزه بهترین براش‌های میکاپ صورت در سال ۲۰۱۵ از طرف سایت NYLON و جایزه برنده ابزارهای تجارت زیبایی در سال ۲۰۱۵ از طرف شرکت Glam کسب نمود.

 

شروع به کار برند ریل تکنیکس

محصولات ریل تکنیکس

تولیدات برند ریل تکنیکس شامل براش‌ها، اسفنج‌ها و لوازم کمکی میکاپ است که بصورت تک و ست های چندتایی روانه‌ی بازار کشورهای مختلف می‌شوند. این وسایل را که اختصارا حروف RT (نشانه‌ی برند Real Techniques) بر رویشان حک شده، می‌توان در گروه‌های زیر طبقه بندی کرد.

  • ابزارهای آرایش صورت
  • ابزارهای آرایش چشم
  • ابزارهای آرایش گونه‌ها
  • مجموعه اسفنج‌ها و پدهای آرایشی
  • تجهیزات جانبی دیگر

 

real-techniques

مشاهده محصولات ریل تکنیکس (بر روی تصویرکلیک کنید)

سوال یا پیشنهادی دارید در کامنت بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب بر اساس دسته بندی ها

از طریق ذیل می توانید براساس دسته بندی ها مطالب را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

در ذیل لیست مقالات مرتبط را مشاهده می کنید.