SiteLogo

5 قانون هیلی بیبر برای پوستی درخشان و بی‌نقص



(✅تایید شده توسط مائده فتاحی کارشناس سوراو)
5 قانون هیلی بیبر برای پوستی درخشان و بدون نقص

هیلی بیبر (Hailey Bieber)، مدل آمریکایی مشهور، با حضور در کمپین‌های برندهایی مانند برند میو میو (Miu Miu)، ورساچه (Versace)، ایو سن لوران (Yves Saint Laurent) و…، توانسته‌به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کند. سال گذشته، او با راه اندازی برندی فعال در حوزه تولید محصولات مراقبت از پوست، با نام Rhode، پا به دنیای زیبایی گذاشت. به گفته هیلی، او از دوران جوانی، ایده راه اندازی برندی در حوزه مراقبت از پوست را داشته است و در خانه‌ای بزرگ شده که در آن اغلب درباره کرم‌های پوستی و محصولات زیبایی گفتگو می‌کردند. اما خود او نیاز به مراقبت از پوست و اهمیت داشتن روتین پوست را در 15 سالگی، زمانی که پوستش دچار تغییرات گوناگونی شده، درک کرده است. بنابراین در این مقاله از مجله سوراو، قصد داریم 5 قانون هیلی بیبر برای پوستی درخشان و بی‌نقص را با شما به اشتراک بگذاریم.

قانون شماره 1 هیلی بیبر برای داشتن پوست درخشان: با پوست خود ملایم باشید!

هیلی می‌گوید:

“من قبلاً فکر می کردم خشک کردن پوستم و استفاده از محصولات خشن به رفع جوش و داشتن پوستی بی‌عیب کمک می‌کند، اما قطعاً آموخته‌ام که باید با ملایم‌ترین حالت ممکن به پوست خود رسیدگی کرد. در واقع باید با پوستمان مانند پوست یک کودک رفتار کنیم. حتی اگر قصد استفاده از محصولات پوست قوی را دارید، ابتدا باید به سراغ استفاده از محصولاتی با فرمولاسیون ملایم‌تر بروید.”

قانون شماره 2: در روتین پوست، کمتر به معنی بیشتر است!

هیلی معتقد است برای داشتن پوستی درخشان و بی‌نقص، نیاز به استفاده زیاد از محصولات متنوع نیست و حتی با استفاده از چند محصول کلیدی و موثر می‌توان به پوستی بی‌نقص و فوق‌العاده دست پیدا کرد.

او در خصوص این نظر خود می‌گوید:

“وقتی در ۱۷ سالگی مدلینگ را شروع کردم، همیشه در سفر بودم. از آن زمان، در طی همکاری با افراد مختلف در فضای زیبایی، از جمله بیوتی تراپیست‌ها، متخصصان پوست، اسکین کرها و…، آموخته‌ام که فلسفه مراقبت از پوست خود را تقویت کنم و از آنجایی که پوست من زمانی که در حال سفر بودم خیلی آشفته می‌شد، به این نتیجه رسیدم که سه محصول وجود دارد که بدون آن‌ها نمی‌توانم زندگی کنم: یک مرطوب کننده پوست عالی، یک سرم آبرسان پوست صورت و یک بالم لب موثر.”

5 قانون هیلی بیبر برای پوستی درخشان و بی‌نقص

قانون شماره 3 (مهم‌ترین قانون هیلی بیبر برای پوستی درخشان): هیدراته کردن پوست را فراموش نکنید!

به گفته هیلی بیبر، او از جمله افرادی است که با نوشیدن آب کافی مشکل دارد. اما برای هیدراته‌کردن پوست خود تلاش آگاهانه انجام می‌دهد.

او در رابطه با هیدراته کردن پوست می‌گوید:

“یکی از بزرگ‌ترین تصورات غلطی که متوجه شدم اغلب افراد به آن باور دارند، این است که افرادی که پوستی چرب دارند، فکر می‌کنند، نیازی به مرطوب کردن پوستشان ندارند. در حالی که آبرسانی به پوست و مرطوب کردن آن، برای همه امری ضروری است.”

قانون شماره 4: محصولاتی را پیدا کنید که بهترین تاثیر را بر روی پوست شما دارند!

هیلی معتقد است، پوست بازتابی از احساسی که در درون ما جریان دارد. از این رو برای اینکه بدانیم پوستمان چه چیزی را دوست دارد یا ندارد و به چه چیزی نیاز دارد یا ندارد، باید به احساسات درونی‌تان در رابطه با روتین پوستی یا محصولات مراقبت از پوستی که استفاده می‌کنید، گوش دهید.

او می‌گوید:

“ما نمی‌توانیم خود را با یکدیگر مقایسه کنیم چرا که شرایط بدن و پوستمان با یکدیگر متفاوت است و هر کداممان به چیزهای مختلفی علاقه‌مند هستیم. از این رو باید خودمات محصولات پوستی که برای ما واقعا مفید هستند و به پوستمان احساس بهتری می‌بخشند را پیدا کنیم.”

قانون شماره 5: از یک محصول خوب حاوی پپتید استفاده کنید!

پپتید ماده‌ای است که باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می‌شود. هیلی معتقد است، استفاده از یک محصول خوب حاوی پپتید برای پوست می‌تواند معجزه کند.

هیلی بیبر در این خصوص می‌گوید:

“من از مایع لب حاوی پپتید برند خودم استفاده می‌کنم. چرا که این محصول واقعا یک محصول همه کاره است و می‌توانم آن را با کرم پودرم ترکیب کنم یا از آن به عنوان یک هایلایتر نیز استفاده کنم.”