متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

تخفیف ویژه | محصولات اورجینال خارجی

بهترین برند ماسک مو خارجی خوب + پیشنهاد محصولات

بهترین برند ماسک مو خارجی

همه‌ی ما برای تمیز نگهداشتن و مراقبت از بهداشت موها از شامپو و برای اینکه موها نرم و درخشان باشند، از نرم کننده‌ها استفاده می‌کنیم. اما همه‌ی مراقبت مو به این دو جزء ختم نمی‌شوند و ماسک موها هم لزوم استفاده از خود را یادآوری می‌کنند. پرش از این مرحله حیاتی یعنی استفاده از ماسک مو برای تقویت و تغذیه موها، می‌تواند دلیل مهم دست نیافتن کامل مو به پتانسیل حقیقی خود در لطافت، زیبایی و سلامت باشد. کسی می‌تواند به موهای خوش حالت و ایده‌آل خود دست پیدا کند که علاوه‌بر مراقبت روزانه از موها، یک مراقبت هفتگی مشخص را با انتخاب بهترین ماسک مو اصل برای موهایش داشته باشد.

در واقع علاوه‌بر اینکه باید از مو در برابر آسیب ناشی از عوامل مختلف محافظت کرد، با کمک یک ماسک موی مغذی یا آبرسان می‌توان تا حد زیادی از آسیب‌های احتمالی و ضعیف و خشک شدن موها جلوگیری کرد. ماسک‌های مو که نسخه‌ای غلیظ‌‌‌تر و قدرتمندتر از سرم‌ها و نرم کننده‌های مو هستند، تاثیر زیادی در ترمیم و حفظ سلامت و قدرت موها دارند.

 

انواع مدل ماسک مو اصل

https://suraw.com/product-category/hair-products/hair-mask/

 

 

چگونه می‌توانیم بهترین ماسک مو را پیدا کنیم؟

دغدغه‌ی اصلی ما در رابطه با ماسک مو، پیدا کردن بهترین و مناسب‌ترین آن است. انواع ماسک موهای خانگی و آماده را می‌توان برای تقویت مو مورد استفاده قرار داد و از این بین، ما باید ماسکی را انتخاب کنیم که برای نوع و نیاز موهای ما مناسب‌تر است. موهای خشک و دهیدراته، موهای آسیب دیده و شکننده، موهای نازک و کم حجم، موهای ضخیم و وزدار، هرکدام نیازهای خاصی داشته و باید از ماسک موی مخصوص خود استفاده کنند.

حتی برای موهای رنگ شده و کراتین شده هم ماسک‌های خاصی توسط کمپانی‌های مطرح تولید کننده محصولات تخصصی مو در دنیا طراحی شده است. در هر یک از این ماسک‌ها، از مواد موثره‌ی مفید برای رفع نیازهای مو استفاده شده که با دقت بالایی اندازه‌گیری و فرموله شده‌اند. پس برای پیداکردن بهترین ماسک مو در قدم اول باید نوع موهای خود و نیازی را که دارند، مشخص کنید.

برای انتخاب بهترین ماسک برای موهای چرب، بهتر است به‌دنبال ماسکی باشید که کمتر روغنی و چرب بوده و ترجیحا دارای مواد پاک کننده‌ای مثل خاک رس باشد. ماسک‌های سبک آبرسان برای این منظور بهتر هستند، هرچند که این نوع مو کمتر از انواع دیگر به ماسک مو نیاز دارد و می‌توان به دوبار در ماه اکتفا کرد.

 

بهترین ماسک مو اصل خارجی

.

بهترین ماسک مو برای موهای خشک، باید دارای غلظت مناسبی از روغن‌های مرطوب کننده و ترکیبات آبرسان باشد. موهای نازک و ظریف، نیازمند ماسک‌های سبک و حجم دهنده و موهای وز و حالت‌دار نیازمند ماسک‌هایی هستند که بتوانند حالت وز و خشک مو را برطرف کنند تا حلقه‌های مواج و فرهای فنری منظمی ایجاد شود. برای موهای آسیب دیده، ترجیحا دنبال محصولی باشید که قدرت ترمیم و تقویت‌کنندگی خوبی داشته باشد.

علاوه‌برهمه این‌ها، ماسک موی ایده‌آل باید از مواد طبیعی و غیرشیمیایی تولید شده و فاقد نگهدارنده‌های مضر یا مواد سرطان‌زا و حساسیت‌زا باشد.

 

 

نحوه استفاده از ماسک مو در روتین مو

 

مراحل انجام روتین مو

 

مراحل ذیل ترتیب دقیق استفاده از روتین مو است و حتما موارد ذیل را به صورت منظم و ترتیب انجام دهید تا نتیجه مطلوب بگیرید.

  • شستن سر و ماندن شامپو روی مو حداقل ۴۰ ثانیه و حداکثر ۴ دقیقه، بعد از ابکشی و گرفتن اب اضافی کامل مو طوری که در صورت فشار دادن مو آبی از آن نچکد.
  • در این مرحله که موی شما آبگیری شده ولی همچنان خیس است ماسک مو را به سه چهارم پایانی مو یا ۷۰ درصد پایانی مو زده و می گذاریم ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی مو بماند، بعد از آن ماسک مو کاملا جذب مو شده و یک آبکشی ساده لازم است.
  • بعد از ابکشی و خشک کردن موها با حوله می توان از سرم مو استفاده کرد.

نکته ۱: سرم مو و ماسک مو را بهتر است به کف سر نزنیم، چون ایجاد سنگینی روی کف سر می کند.

نکته ۲: نحوه استفاده از ماسک مو و نرم کننده به یک شیوه است.

نکته ۳: اگر شما چهار بار در هفته حمام کردید ۳ بار آن را ماسک مو بزنید و یکبار آن را نرم کننده استفاده کنید.

 

برای دسترسی به انواع محصولات روتین مو از قبیل شامپو، نرم کننده، ماسک مو و سرم مو لینک ذیل را کلیک کنید و مطابق تصویر ذیل به تمام این محصولات می توانید دسترسی داشته باشید.

https://suraw.com/product-category/hair-products

محصولات روتین مو (شامپو - نرم کننده - ماسک مو - سرم مو)

سوال یا پیشنهادی دارید در کامنت بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب بر اساس دسته بندی ها

از طریق ذیل می توانید براساس دسته بندی ها مطالب را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

در ذیل لیست مقالات مرتبط را مشاهده می کنید.

برند تیوتیما

معرفی برند تیوتیما (Teotema)

چقدر به سلامت و زیبایی موهای خود اهمیت می‌دهید؟ تا چه میزان با برندهای مطرح دنیا در زمینه محصولات مراقبت، حفاظت و درمان موها آشنا

سوالات متداول

بهترین ماسک موهای خارجی کدامند؟