متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

تخفیف ویژه | محصولات اورجینال خارجی

معرفی برند اوالون ارگانیکس Avalon Organics

برند اوالون ارگانیکس

دنیای امروز پر از برندهای آرایشی و بهداشتی متنوع است که در ارئه‌ محصولات خود رقابت شدیدی با هم دارند. این رقابت سبب می‌شود تا سعی در تولید محصولاتی داشته باشند که فرمول قدرتمندتر داشته و گواهینامه‌های ایمنی و استاندارد کیفی را از آن خود کند. در این برخی از برندها عملکرد قدرتمند و مؤثری داشته‌اند که موجب شده طرفداران زیادی در سراسر کشورهای دنیا را به سمت خود جذب کنند. برند اوالون ارگانیکس یکی از معروف‌ترین و قدرتمندترین برندهاست که اغلب آشنایان با این برند از محصولات با کیفیتش خبر دارند.در این مقاله شما را با برند (Avalon Organics®) و برخی از مهم‌ترین خصوصیات و محصولات تولید شده در این شرکت آشنا می‌کنیم.

 

برند اوالون ارگانیکس Avalon Organics® چگونه متولد شد؟

اولین نکته‌ای که در مواجهه با نام این برند معروف و مطرح به چشم می‌خورد، کلمه‌ی Organic است. ارگانیک، واژه‌ای است که به موادی با منشأ کاملاً طبیعی و زیستی اطلاق می‌گردد، با اشاره به این مساله که در تولید ماده‌ مورد نظر، هیچ ماده‌ شیمیایی یا فرایندی که سبب تغییر ماهیت طبیعی آن شود، وجود نداشته باشد.

بنابراین وقتی حرف از تولید مواد آرایشی یا بهداشتی و ارگانیک بودن آن‌ها به میان بیاید، بدین معنی است که در ترکیب و ساختار این مواد، تماماً موادی که از طبیعت گرفته شده به کار رفته است. ترکیب نام آوالون با کلمه‌ ارگانیک، نشان می‌دهد که محصولات این برند الزاماً می‌بایست از مواد ارگانیک و طبیعی تولید شده و این مهم‌ترین راهبرد برند آوالن ارگانیکس به شمار می‌آید.

این برداشت دور از انتظار نبوده و تیم تجاری اَوِلون ثابت نمود که در احترام به زمین واقع شده است. ماجرا از آن جا شروع شد که یک کشیش از ایالت ولز بریتانیا به نام جفری، مدعی بود که مزارع آوالون به گاو آهن کشاورزان احتیاج نداشته و تمام چیزی که از کشت عاید می‌شود، همان است که طبیعت برای کشاورز فراهم خواهد کرد.

این ادعا شاید با علم و دانش کشاورزی امروز منطبق نباشد، اما سبب ریشه دواندن مفهوم یا اعتقادی بر این مبنا شد که زمین، زیبایی ایجاد می‌کند. بنابراین ایجاد زیبایی از زمین، یک فلسفه برای احترام عمیق به زمین و موجودات زنده‌ روی آن به وجود می‎آورد. اولون با ایده گرفتن از این مفهوم، قرن‌ها مطالعات و یافته‌های گیاه شناسی را با علم مدرن امروزی ترکیب می‌کند تا محصولاتی شگرف از منابع طبیعی تولید کند.

 

برند Avalon Organics®

 

آرمان‌های برند اوالون ارگانیکس

زیبایی ریشه‌دار

همان‌طور که گفتیم، از بزرگترین اهداف مارک آوالن ارگانیکس، استفاده از زیبایی‌هایی بوده که زمین به وجود آورده است. به عبارت بهتر، به کارگیری فضیلت‌های نامحدود طبیعت و آگاهی از این که همه زیبایی‌ها از زمین آغاز می‌شود، آوالن ارگانیکس را بر آن واداشت که از مزایای پاک و ناب گیاهان بهره ببرد.

امروز اولون مفتخر است که محصولاتی را تولید می‌کند که به یک سبک زندگی جامع از سلامتی، خوبی و پایداری کمک کند.

 

استفاده از مواد خالص

برخی از یافته‌ها حاکی از آن است که مواد شیمیایی موجود در ترکیب محصولات مختلف، از طریق پوست جذب می‌شود و شما هرگز متوجه آن نخواهید شد. بنابراین فرمول‌سازهای اولون بدون وقفه به جستجوی مواد آلی گیاهی از منابع زمینی می‌پردازند، چرا که برای زمین و انسان بی‌خطر هستند.

 

وگان و عاری از ظلم

اولون مدعی است برای تولید محصولات خود به هیچ گونه ظلم و خشونتی علیه حیوانات و محیط زیست متوسل نمی‌شود. این مارک هرگز تولیدات خود را بر روی

حیوانات آزمایش نمی‌کند و لوگوی Leaping Bunny Program به عنوان یک نماد شناخته شده به همین موضوع اشاره می‌کند.

پایداری و محیط زیست

آوالن ارگانیکس می‌گوید از مواد آلی گیاهی استفاده می‌کند و این موضوع ضمن آسیب کمتر به محیط زیست، به صنعت کشاورزی ارگانیک نیز کمک خواهد کرد. همچنین اولون برای به حداقل رساندن ردپای محصولات خود در این سیاره، از بسته‌بندی‌های قابل بازیافت استفاده می‌کند. به علاوه دقت می‌کند که فرمولاسیون محصولات قابل تجزیه بوده و در محیط باقی نماند.

 

معرفی و جزئیات برند Avelon Organics

 

امتیازها و تاییدیه های جهانی محصولات اولون ارگانیک Avalon Organics®

 

بعد از آشنایی با هر برندی این سوال به ذهن مخاطب خطور می‌کند که چرا باید از این برند محصولی را تهیه کرد؟ همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر برندهای زیادی وارد دنیای محصولات آرایشی بهداشتی شده‌اند و برخی از آن‌ها محصولات بسیار با کیفیتی را روانه‌ بازار کرده‌اند. اما در انتخاب هر یک از این محصولات باید توجیهی مخاطب را به سمت خود جذب کند. توجیهی که میتواند استانداردهای کیفی محصول باشد یا توصیه‌ی دوستان و آشنایان.

 

برند Avalon Organics®

 

بنابراین در این قسمت از ما خواهید پرسید که چرا باید از برند آوالون ارگانیکس محصولی را تهیه کنم؟ در زیر 9 مورد از مهم‌ترین مزایای محصولات این برند انگلیسی را برایتان نام می‌بریم.

 

EWG VERIFIED

دارا بودن تأییدیه‌ی EWG به معنای کسب گواهینامه‌های ایمنی و استاندارد از Environmental working group یا کارگروه محیط زیستی است. به بیان بهتر، این خیالتان از اینکه محصولات آوالن ارگانیکس کاملا ارگانیک هستن و دستکاری ژنتیکی نشده یا دارای عناصر یا ترکیبات شیمیایی نگران کننده داشته باشند، راحت باشد. چرا که این برند با دارا بودن چنین تأییدیه‌ای ثابت می‌کند که با شفافیت کامل مواد تشکیل دهنده محصولات خود را آشکار ساخته و طبق شیوه‌های تولید مناسب عمل می‌کند.

 

NSF/ANSI 305 Certified

این گواهی بیانگر تطبیق فعالیت و تولیدات برند اولون با استاندارد ملی آمریکا است. این تأییدیه‌ی مذکور برای محصولات مراقبت شخصی که حاوی مواد معدنی ارگانیک هستند، طراحی شده است. بنابراین برند اولون یک پله دیگر در جهت جلب اعتماد مخاطبان به پیش رفته است. برای داشتن این گواهینامه هیچ یک از محصولات گیاهی که برای استفاده در محصولات  این برند به عنوان مواد اولیه استفاده میشود نباید:

با تابش یونیزه رشد داده شوند.

نباید از فاضلاب ها برای ابیاری این محصولات استفاده شود.

نباید از مواد نفتی یا شیمیایی و یا کود های شیمیایی برای رشد مواد اولیه استفاده شود.

و نوع و سبک نگهداری محصولاتی که مواد اولیه هستن باید طبق این استاندارد نگهداری شوند. 

 

اوالون ارگانیکس برند معروف تولید کننده شامپو و محصولات بهداشتی

 

Vegan

واژه‌ی وگان که در مورد تمامی محصولات این برند به کار می‌رود، خبر از منشأ کاملاً طبیعی و گیاهی مواد سازنده‌ با اصول اخلاقی و انسانی این تولیدات دارد. این مساله در دنیای امروز که توجه انسان‌ها به بی رحمی‌ هایی که برخی در طول تاریخ با آزمایشهای شیمیایی برای کنترل و تست محصولات بر علیه حیوانات مرتکب شده‌اند معطوف شده و این محصولات بر روی حیوانات تست نمیشود، اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند.

در چنین شرایطی Avalon Organics® مفتخر است که محصولاتی عاری از مواد تشکیل دهنده با منشأ حیوانی تولید کرده و هیچ گونه ظلمی به دنیای جانوران مرتکب نمی‌شود.

 

No GMOs

مساله‌ موجوداتی که از نظر ژنتیکی با روش‌های پیشرفته‌ آزمایشگاهی اصلاح شده یا تغییراتی بر آن‌ها اعمال شده، نقل داغ اکثر محافل با دغدغه‌ی سلامتی است. بدیهی است در شرایطی که شک و شبهه‌های زیادی در این مورد وجود دارد، ادعای اولون ارگانیک مبنی بر این که از هیچ موجود تراریخته‌ای یا دستکاری شده ژنتیکی در ترکیب محصولاتش استفاده نمی‌کند، یک امتیاز ویژه تلقی می‌شود. چون دانشمندان بر این باور هستند استفاده از این محصولات دستکاری شده امکان ایجاد آلرژی و انتقال بیماری های ژنتیکی و یا به وجود آمدن سرطان را دارند.

 

محصولات اوالون ارگانیک حاوی مواد طبیعی و وگان بدون مواد تراریخته و غیر ارگانیک

 

Biodegradable

استفاده از قوطی و مواد قابلیت تجزیه زیستی یا زیست تخریب پذیری! این موضوع به لحاظ احساس مسئولیت در حفظ بهداشت محیط زیست و سلامت اکوسیستم‌های کره زمین، مطرح شده است. و محفظه نگه دارنده این محصول در طبیعت تجزیه میشود.

موادی که قابلیت تجزیه زیستی دارند، مدت زیادی در طبیعت باقی نمی ماند و توسط میکروارگانیسم‌هایی همچون باکتریها به موادی ریزتر و قابل جذب در محیط تبدیل می‌شوند. درحالیکه برخی دیگر از مواد مانند پلاستیک‌ها، مدت زیادی شاید 400 سال در محیط باقی مانده و سلامت گیاهان، جانوران و موجودات زنده را به خطر می‌اندازند.

Avalon Organics®  با داشتن گواهینامه‌ی Biodegradable نشان داده که کربن آلی موجود در ساختارش با نرخ قابل قبولی به CO2 تبدیل شده و زیست تخریب پذیر است. استانداردهای جهانی در این رابطه، به موادی اطلاق می‌گردند که در مدت 2 تا 6 ماه، بین 60 تا 90 درصد از آن محصول در محیط تجزیه شود.

 

NO Parabens

تا چه میزان با پارابن و تقاضاهایی که در سالهای اخیر برای حذف آن از ترکیب شیمیایی مواد آرایشی-بهداشتی مطرح شده، آشنا هستید؟

پارابن نوعی ماده‌ی شیمیایی است که خاصیت نگهدارندگی برای مواد آرایشی-بهداشتی دارد. این ماده از رشد میکروب در چنین محصولاتی جلوگیری کرده و به همین سبب در طیف وسیعی از آن‌ها وجود دارد. تولیداتی که بر روی برچسب اطلاعات و مواد تشکیل دهنده‌ خود، کلمات Paraben ،Propylparaben و Ethylparaben داشته باشند، از این دسته هستند.

بنابراین انواع پارابن از پرکاربردترین ترکیباتی هستند که خاصیت نگهدارندگی دارند. دقت داشته باشید که پارابن مخفف ترکیب پاراهیدروکسی بنزوئیک اسید بوده و با آن تفاوتی ندارد. از آن جا که شامپوها یا فراورده‌های مشابه دارای مقادیری آب و برای رشد و تکثیر میکروارگانیسم‌ها مکان مناسبی هستند، بنابراین می‌بایست حتماً از محافظ‌هایی که از رشد میکروب جلوگیری کند استفاده شود.

قیمت کم و مؤثر بودن پارابن در وظیفه‌ی خود، سبب شده تا بیش از 90 درصد از محصولات آرایشی بهداشتی مانند شامپو، مرطوب کننده، خمیر دندان، مواد آرایشی و داروها حاوی آن باشند. اما در سال‌های اخیر برخی پژوهش‌ها نشان داده که این ماده می‌تواند سبب بروز اختلالات غددی و هورمونی شود.

با اینکه در گذشته تصور می‌شد پارابن پس از واکنش‌هایی از بدن دفع می‌شود، اما تحقیقات نشان می‌دهند که بخشی از آن در بدن باقی می‌ماند. یکی از جدی‌ترین خطرات پارابن برای بدن، افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه است. بنابراین یکی از پررنگ‌ترین مزایای یک محصول خوب مانند تولیدات برند Avalon Organics® عاری بودن از انواع پارابن است.

 

Avalon Organics فاقد پارابن و سولفات

 

No Harsh Sulfates

محصولات برند Avalon Organics® فاقد سولفات‌های خالص شده یا سولفات‌های برپایه‌ی اتیوکسیلات که پتانسیل تحریک پوست بالایی دارند، هستند.

ترکیبات متداولی از سولفات در اکثر شامپوها وجود دارند؛ از جمله سدیم لوریل سولفات، سدیم لوریل اتر سولفات و آمونیوم لوریل سولفات. گرچه شواهدی مبنی بر سرطان زا بودن سولفات‌ها وجود ندارد، اما مطالعات زیادی اثبات نموده‌اند که سولفات پوست را تحریک می‌کند و این امکان وجود دارد.

اگر شامپویی حاوی سولفات باشد، با عبارت SLS یا SLES بر روی برچسب آن مشخص می‌شود. عیب اصلی سولفات در شامپوها این است که اصطلاحاً ذاتاً خشن، ناملایم یا harsh (زننده) هستند. بدین معنا که اگر سولفات در غلظت بالا در ترکیب شامپو وجود داشته و به خوبی فرموله نشود، موها را خشک کرده و سبب ایجاد خارش در پوست سر می‌شود چون سولفات عامل شوینده قوی برای پاک کردن آلودگی و چربی مو میباشد و باعث ایجاد کف در شامپو میشود.

ایجاد خارش در سر، تحریک پوست سر یا سوزش چشم‌ها، از اثرات وجود ترکیبات سولفات‌دار است. شامپوهای اولون عاری از سولفات‌ها بوده و یک گام جلوتر از رقبای خود هستند چون کل سولفات ها را در خود ندارد.

دلیل استفاده از شامپوهای بدون سولفات برای موهای کراتینه این میباشد باعث ماندگاری صافی مو تا 8 ماه میشود چون سولفات باعث شستن مواد کراتینه صافی مو میشود.

 

No Phthalates

برند اوالون ارگانیکس Avalon Organics® می گوید فرمول، مواد تشکیل دهنده و رایحه‌ی تولیداتش عاری از فتالات هستند. فتالات، ترکیبی شیمیایی است که باعث بروز اختلالات هورمونی می‌شود. بطور معمول، از بنزیل فتالات (BBP) یا دی بوتیل فتالات (DBP) در برخی محصولات آرایشی- بهداشتی استفاده می‌شود که اثری شبیه هورمون استروژن دارند.

به طور کلی فتالات‌ها کار غدد درون‌ریز بدن ما را که هورمون ترشح می‌کنند، دچار اختلال می‌کند. تحقیقات نشان داده‌اند که این مواد بر روی کبد، کلیه، ریه و غدد جنسی تأثیر منفی می‌گذارند. بعلاوه، فتالات بر زنان باردار اثر مخرب گذاشته و جنین را با ناهنجاری در اندام تناسلی درگیر خواهد کرد.

اگر در محصولی فتالات وجود داشته باشد، به راحتی از طریق پوست جذب می‌شود. پس اولون با معرفی محصولات بدون فتالات خود، رضایت بسیاری از مشتریانش را جلب نموده است.

 

No Synthetic Fragrances Or Colors

برند اوالون ارگانیکس (Avalon Organics®) ادعا می‌کند محصولاتش فاقد عطر یا رنگ مصنوعی هستند. تمامی عطرها و رنگ‌ها در فراورده‌های اوالون از مواد طبیعی ساخته شده و این موضوع بسیار مهمی است.

برخی اوقات تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی، برای جذاب کردن تولیداتشان از رنگ‌های سنتزی و رایحه‌های مصنوعی استفاده می‌کنند. البته این کار بسیار مورد پسند مخاطبان این لوازم بوده است، اما سازمان غذا و داروی آمریکا تنها 7 رنگ سنتزی و برخی از رایحه‌ها را برای این امر مجاز دانسته است.

با این‌حال، اینکه آیا این مواد به طور قطعی ایمن و سالم هستند یا خیر، هنوز مشخص نیست. برخی از افراد این مواد را سرطانزا، مسمومیت‌زا یا عامل برخی بیماری‌ها مانند بیش فعالی می‌دانند. به‌خصوص که عطرهای مصنوعی مانند مواد مواد براق کننده و برخی لوازم آرایشی دارای فتالات هستند و ایجاد حساسیت‌زایی و حتی آسم می‌نمایند.

 

برند Avalon Organics®

محصولات برند اوالون ارگانیکس Avalon Organics®

محصولات مارک اوالون به سه دسته‌ی کلی طبقه‌بندی می‌شوند؛ محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو و محصولات حمام و بدن. در زیر فهرستی مختصر از انواع تولیدات این برند را ذکر می‌کنیم.

 

مراقبت از پوست

انواع تولیدات زیر از مواد گیاهی در این دسته از برند Avalon Organics® وجود دارند.

 • پاک کننده‌ها
 • تونرها
 • مرطوب کننده‌ها
 • درمان کننده‌ها
 • بالم‌های لب
 • محصولات تسکین دهنده‌ی اگزما
 • محافظت کننده‌های شدید
 • درمان چین و چروک
 • درخشان کننده‌ها (برای مبارزه با خشکی و حساسیت)

 

محصولات مراقبت از مو برند اوالون ارگانیکس Avalon Organics®

در این محصولات از عصاره‌ی انواع میوه‌ها و گیاهان مفید مانند نارگیل، افرا، ماگنولیا، رزماری، بابونه، لیمو و… استفاده می‌شود. شامپوهای برند Avalon Organics® علاوه بر یک پاک کننده‌ی مؤثر، تغذیه‌ی حیاتی موها را نیز برعهده دارند. نرم کننده‌ها نیز با تقویت، تغذیه و افزایش رطوبت سبب بالابردن خاصیت ارتجاعی رشته‌های مو می‌شوند.

 • شامپوها
 • نرم کننده‌ها

 

برند Avalon Organics®

محصولات حمام و بدن برند اوالون ارگانیکس

در این دسته تولیداتی قرار می‌گیرند که با استفاده از روغن و اسانس گیاهان دارویی و معطر، فواید درمانی و مراقبتی متعددی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 • ژل حمام
 • صابون دست
 • کرم شیو
 • لوسیون دست و بدن ( با خواص مرطوب کننده و تغذیه کننده)

بنابراین استفاده از محصولات گیاهی برند Avalon Organics® را که فواید زیادی دارند، به شما توصیه می‌کنیم.

 

سایت سوراو تنها وارد کننده این برند بسیار بینظیر از انگلستان می‌باشد تا بهترین و اورجینال‌ ترین محصولات موی موجود در کشور را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

سوال یا پیشنهادی دارید در کامنت بپرسید

2 پاسخ

 1. سلام لطفا بفرمایید خود کراتین احیا صافی همین برنداوالون برای مار در سالن زیبایی واسه مشتری دارید

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب بر اساس دسته بندی ها

از طریق ذیل می توانید براساس دسته بندی ها مطالب را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

در ذیل لیست مقالات مرتبط را مشاهده می کنید.

برند آرکانسیل arcancil

معرفی برند آرکانسیل arcancil

شرکت آرکانسیل (Arcancil) در سال 1935 توسط دو شیمیدان و متخصص آرایش در یک محیط بسیار کوچک در پاریس به لطف نبوغ و خلاقیت برادران هاولیک