میسیلار واتر چیست و چگونه استفاده میشود؟
میسیلار واتر چیست و چگونه استفاده میشود؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

میسیلار واتر چیست و چگونه استفاده میشود؟

میسیلار واتر یک انقلاب جدید در زمینه آرایشی بهداشتی به حساب می آید  که تبدیل به یکی اصول روتین روزانه یعنی مراقبت های منظم و مداوم برای داشتن پوستی سالم و زیبا شده است و در بین همه میکاپ آرتیسیت ها، سلبریتی ها،  بیوتی بلاگر ها و کسانی که به اصول درست پاکسازی بعد آرایش اهمیت میدهند بسیار فراگیر شده است. چون بهترین پاک‌ کننده و کم ‌ضررترین محلول  برای پاک کردن کامل آرایش پوست میباشد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”12808″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]

میسیلار واتر یا آب پاک کننده آرایش تفاوت بسیار زیادی با شیر پاک ‌کن یا ژل شستشوی صورت یا تونر دارد. میسیلار واتر تکنولوژی جدید شیمیدان هایی به حساب می آید که در زمینه زیبایی فعالیت میکنند و روز به روز برای اختراعات جالب در زمینه زیبای پوست با کمترین ضرر در حال فعالیت میباشند.

این محصول پوست را عمیقاً از آلودگی های محیطی و مواد آرایشی حبس شده در منافذ پوست و چربی های اضافی پاک میکند بدون اینکه هیچ گونه ضرری برای پوست داشته باشد، پس باعث شفافیت پوست میشود و از مختل شدن فعالیت پوست به وسیله عوامل محیطی جلوگیری میکند.

شاید شما پوستتان را با ژل شستشو و صابون بشورید و حس کنید کاملا تمیز شده است ولی وقتی با میسیلار واتر بعد از شستشو پوستتان را پاک میکنید میبینید که مواد آرایشی یا آلودگی هایی که حبس بوده و با شستشو بیرون کشیده نشده با میسیلار واتر بیرون کشیده میشود و شما تیرگی را روی پد مشاهده میکنید پس این خاصیت میسیلار واتر آن را خیلی بیشتر از ژل شستشو صورت و صابون برای استفاده بعد آرایش ضروری میکند.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”میسیلار واتر چگونه عمل میکند؟” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:center|color:%2300c1cf” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”22px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”12817″ img_size=”full” style=”vc_box_border” border_color=”turquoise”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1556565792535{border-top-width: 5px !important;border-right-width: 5px !important;border-bottom-width: 5px !important;border-left-width: 5px !important;border-left-color: #00c1cf !important;border-right-color: #00c1cf !important;border-top-color: #00c1cf !important;border-bottom-color: #00c1cf !important;border-radius: 3px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1556565759072{border-top-width: 5px !important;border-right-width: 5px !important;border-bottom-width: 5px !important;border-left-width: 5px !important;border-left-color: #00c1cf !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #00c1cf !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #00c1cf !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #00c1cf !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 3px !important;}”]

میسیلار واتر یا آب پاک ‌کننده آرایش از ذرات چربی محلول غوطه ور در آب به نام  میسل یا میتسلن Micelle گروهی از مواد فعال سطحی متراکم هستند که در یک کلویید مایع پراکنده اند میسیل محلول در آب باعث پاک کنندگی پوست از آلودگی ها میشوند.

میسل تجمع گروهی از سورفاکتانت ها در یک مایع کلوئیدی است که این سورفاکتانت های یونی یک جاذبه الکترواستاتیک به یونها دارند و یک سر آب دوست و یک سر آب گریز (چربی دوست) دارند.  سر آب دوست میل زیادی به قسمتهای خشک و سلولزی دارد و سر آب گریز (چربی دوست) میل زیادی به چربی ها و آلودگیهای روی پوست و داخل منافذ شما دارند. فرایند تشکیل میسل اجتماع سورفاکتانت ها به دور خود میسلاسیون نام دارد. میسیلار واتر دارای یک سر آب دوست هست و یک سر چربی دوست.

وقتی که میسلار واتر با پوست صورت در تماس قرار گیرد سر چربی دوست ذرات میسیل به سمت چربی‌ها و آلودگی‌ های موجود روی پوست شما حرکت کرده و آن‌ها را در خود حل  و حبس می‌ کنند و به آنها میچسبند و باعث میشوند آلودگی و چربی و مواد آرایشی پوست را با سریع‌ ترین حالت وسالم ترین شکل از منافذ و سطح پوست پاکسازی کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”22px”][vc_text_separator title=”روش استفاده از میسیلار واتر” color=”turquoise” border_width=”5″ el_class=”color: #000000″][vc_column_text]

دسته ای از افراد معتقد هستند که میشود تونر یا میسیلار واتر را به صورت خالی و بدون استفاده از پد پنبه ای روی پوست زد ولی این روش اصلاً روش درستی در استفاده از میسیلار واتر به حساب نمی آید و نحوه استفاده درست از آن نیست چون  میسیلار واتر  زمانی درست عمل میکند که سر آب دوست آن به یک پایه سلولزی که همان پد پنبه ای است بچسبد و سر چربی دوست به سمت پوستت که دارای چربی و آلودگی است میرود.

 یک طرف پد پنبه را به مقدار لازم به این محلول آغشته کنید و آن را به تمامی صورتتان بکشید، برای پاک کردن آرایش از اطراف چشم و لب‌ها بسیار مراقب و لطیف برخورد کنید میبینید چربی و آلودگی حبس شده در پوست به چه صورت روی پد قرار میگیرد.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”22px”][vc_text_separator title=”آیا بعد از استفاده از میسیلار واتر شستشو لازم است؟” color=”turquoise” border_width=”5″ el_class=”color: #000000″][vc_column_text]

این موضوع  که آیا بعد از استفاده از میسیلار واتر شستشو لازم است یا نه موضوع بسیار جالبی شده است که تقریبا مخالفان و موافقان آن برابر هستند و کسی که تصمیم بگیرد که کدام روش را انتخاب کند دچار سردرگمی میشود ما جواب آن را به صورت دقیق و علمی به شما اراِئه میدهیم تا به نحو درست از آن استفاده کنید. وقتی از این محلول برای پاک کردن آرایش استفاده کردید و در شرایطی نبودید که بشود آن را شست مثلاً در سفر یا شرایط خاص اشکال ندارد و لازم به آب ‌کشی پوست نیست چون سورفاکتانتها که اجزای میسیلار واتر ها هستند با پوست واکنشی نشان نمیدهند.

ولی در غیر این صورت حتما پوستتان را بعد از استفاده از میسیلار واتر بشورید چون ذرات میسیل که خود چربی های محلول هستند و امکان دارد مواد آرایشی و آلودگی را با خود در حد کمی حمل کنند روی پوست شما باقی خواهند ماند و امکان جذب بیشتر آلودگی را دارد . در خیلی از موارد که میسیلار واتر زیار روی پد زده شده و روی پوست شما میماند به مرور جذب آلودگی میکند و حس تیرگی ناشی از آلودگی را به پوست میدهد و دلیلی که بعضی از افراد فکر میکنند میسیلار واتر صورت را تیره میکند این عامل است. بعد از پاک کردن صورت لازم است که از کرم مرطوب ‌کننده برای نگه داشتن رطوبت پوست استفاده کنید.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”22px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”solid” message_box_color=”turquoise” css_animation=”fadeInUp”]

گروه سوراو به عنوان وارد کننده مستقیم و بدون واسطه برندهای اصل و محصولات بسیار با کیفیت روز دنیا را در این ضمینه  با تضمین کاملاً اورجینال بودن به مشتریان خود در سراسر ایران که دغدغه اصل بودن و کیفیت محصولات را دارند عرضه خواهدکرد.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][electro_vc_products_carousel title=”محصولات مرتبط” limit=”6″ category=”face-makeup-cleanser”][/vc_column][/vc_row]