• آرایشی و بهداشتی اصل خارجی
  • آرایشی
  • صورت
  • پنکیک میبلین مدل CLEAR SMOOTH

  پنکیک میبلین مدل CLEAR SMOOTH


  موجود : نیست
  قیمت: 25 تومان
  درباره محصول

  میبلین «Maybelline» پنکیک مدل CLEAR SMOOTH را وارد بازار کرده با بسته بندی بسیار زیبا و براق که دارای پد مخصوص و اینه بزرگ میباشد  حاوی ویتامین E و C بوده و در ترکیبات خود از رنگدانه‌های طبیعی استفاده کرده است که وجود این رنگدانه ها باعث نشان دادن چهره‌ی طبیعی خواهد بود ومناسب هر نوع پوستی تولید شده است و دارای پوشش بسیار زیاد است و بافت نرمی دارد و با استفاده تمام سطح پوست را یکدست میپوشاند.

  این پنکک آرایش بسیار زیبا و طبیعی را به شما میدهد و دارای ضد آفتاب +++SPF of 26 PA میباشد

  برای داشتن آرایشی که هم از ماندگاری بالایی برخوردار باشد و هم تاثیر آن را با کیفیت بالا در چهره‌تان ببینید باید در انتخاب لوازم آرایشی دقت کنید که هم از لحاظ کیفی مرغوب باشه و هم با توجه به نیاز شما باشد همچنین استفاده از پدهای آرایشی به شما در ایجاد این ماندگاری کمک خواهد کرد. شرکت میبلین امریکا جزو برندهای بنام و مشهوری است که در محصولات خود از بهترین مواد اولیه ی آرایشی استفاده می‌کند و در این پنیکیک از ویتامین E و C استفاده کرده است که نیاز پوست را رفع می‌کند.

  این محصول با بافت نرم و کرمی شکل خود برای انواع پوست‌ها حتی پوست های حساس تولید شده است که به تمام قسمت‌های پوست پوشش کامل و رنگی طبیعی را بدهد.  اطلاعات تکمیلی : پنکیک میبلین مدل CLEAR SMOOTH  امکان ارسال نظرات فعلا ، فراهم نیست

  درباره برند :